Bachelor Orthopedagogie
UCLL
Antwerpen , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Sara
Ik heb in het middelbaar 3 jaar Latijn gestuurd en daarna 3 jaar Humane Wetenschappen. Nadien heb ik de professionele bachelor orthopedagogie gevolgd waar ik ook mee ben afgestudeerd. Nu volg ik nog de professionele bachelor toegepaste psychologie.
Ik werk al sinds mijn 16de in een bakkerij. Tijdens de zomervakantie werk ik in een kinderopvang als begeleider en ik babysit ook regelmatig. Daarnaast ben ik 5 jaar vrijwilliger geweest bij Kazou, speelplein (hier was ik ook voorzitter van voor 3 jaar) en de Grabbelpas. Ik heb dus zeker ervaring met kinderen, ook tijdens mijn stages heb ik altijd met kinderen gewerkt.
In het 6de middelbaar heb ik een jaar bijles gegeven voor Frans en Wiskunde aan iemand uit het middelbaar.
Doorheen de week werk ik in mijn middagpauzes bij het studentenrestaurant, dus ik ben een echte bezige bij.
Ik heb ook een aantal musicalstages ondersteunt achter de schermen, waarbij ik de kinderen moest helpen omkleden en zorgen dat ze op tijd op het podium stonden.
Motivatie
Ik ben zelf een leergierig persoon en wil graag mijn passie voor bepaalde vakken doorgeven aan anderen.
Ik vind het heel mooi om te zien hoe iemand kan bijleren mits de juiste motivatie, techniek en doorzettingsvermogen!
Mijn aanpak
Ik vind het belangrijk om de leerling eerst te leren kennen en op basis van zijn/haar noden kijken wat er nodig is. Vanuit feedback pas ik dan aan wat nodig zodat de leerling altijd centraal staat!
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Orthopedagogie aan UCLL
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Engels
- Frans
- Maatschappijleer
- Microsoft Office
- PowerPoint
- Windows
- Wiskunde
- Word
- Huiswerkbegeleiding
- Nederlands
- Studiebegeleiding
- Statistiek
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Sophie
- Online
- Op locatie
Over Sophie
Aangezien mijn kinderen volwassen zijn, ondersteun ik graag studenten, van de lagere school tot het hoger onderwijs in hun studies. Ik heb gemerkt dat begeleiding en motivatie een belangrijke rol kunnen spelen in het behalen van een diploma.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Eva
- Online
- Op locatie
Over Eva
Ik weet dat elk kind op een andere manier leert en ervaart. Ik vind het belangrijk om hier juist op in te spelen. In mijn job als leerkracht is dit mijn dagelijkse motivatie en ook hier buiten wil ik deze graag toepassen.

- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Lotte
- Online
- Op locatie
Over Lotte
Ik werk enorm graag met kinderen en jongeren. En ik heb een passie voor lesgeven.

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Leen
- Online
- Op locatie
Over Leen
Ik vind het fijn om te ervaren hoe leerlingen bij ons voldoende aandacht krijgen om te kunnen groeien. De Leerstof die voorheen moeilijk te begrijpen was, wordt vervolgens met extra individuele begeleiding toch vatbaar. Dit geeft me steeds die boost om individuele begeleiding te blijven aanbieden. Ook de appreciatie die ik van ouders na een periode mag ontvangen, is fijn. Ik geef al langere tijd bijles en huiswerkbegeleiding en merk dat dit echt een verschil kan zijn voor de frustratie van de leerling en diens ouders.

Bijles basisonderwijs met Erwin
- Online
- Op locatie
Over Erwin
Ik stel mijn kennis, vaardigheden en attitudes graag ten dienste om anderen te helpen.