Bachelor Handelsingenieur
VUB
Sint-Agatha-Berchem , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Ruben
Ik maak deel uit van een groot gezin en heb zowel daar als in mijn vriendenkring al heel wat bijles gegeven.
Motivatie
Ik vind het zeer leuk om mensen te helpen bij het leren.
Mijn aanpak
Ik probeer altijd persoonlijk uit te zoeken wat werkt bij de student
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Handelsingenieur aan VUB
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Biologie
- Chemie
- Economie
- Fysica
- Huiswerkbegeleiding
- Natuurwetenschappen
- Wiskunde
- Boekhouden
Meer bijlesgevers chemie

- +2 jaar ervaring
Bijles chemie met Margo
- Online
- Op locatie
Over Margo
Ik geef graag bijles om de vooruitgang te zien bij studenten. De opluchting die ik bij hen kan zien als iets duidelijk wordt, geeft mij veel voldoening.

Bijles wiskunde met Dandara
- Online
- Op locatie
Over Dandara
Ik wil graag als tutor aan de slag om leerlingen te ondersteunen die doorgaans weinig begeleiding ontvangen bij hun studie. Niet alle leerlingen hebben ouders die hen kunnen helpen, en leerkrachten hebben niet altijd de tijd of het geduld om studenten die extra moeite hebben met leren voldoende te begeleiden. Dit kan vaak leiden tot frustratie, stress en demotivatie, waardoor de prestaties van de leerling achteruitgaan.
Mijn doel is om complexe vakken op een eenvoudige en begrijpelijke manier uit te leggen, zodat studenten kunnen ervaren dat een vak waarin ze worstelen uiteindelijk wel te begrijpen is. Als tutor wil ik het leerproces niet alleen inzichtelijker maken, maar ook leuker en motiverender, zodat leerlingen die het moeilijk hebben hun zelfvertrouwen terugwinnen en opnieuw gemotiveerd raken om te leren.

Bijles chemie met Rosanne
- Op locatie
Over Rosanne
Ik wil jongeren helpen die dit nodig hebben.

- +1 jaar ervaring
Bijles chemie met Lukas
- Online
- Op locatie
Over Lukas
Chemie is een vak dat Lukas enorm boeit. Hij haalt veel voldoening uit het begeleiden van leerlingen en studenten en vindt het belangrijk om moeilijke leerstof op een duidelijke en begrijpelijke manier uit te leggen. Zijn doel is om studenten niet alleen betere resultaten te laten behalen, maar ook meer zelfvertrouwen en inzicht in het vak te geven.

Bijles chemie met Thomas
- Online
- Op locatie
Over Thomas
Ik heb het begeleiden en lesgeven aan studenten tijdens mijn academische loopbaan aan KU Leuven steeds interessant gevonden. Vandaar dacht ik eraan om deze activiteit (op flexibele basis +/- 2-3u/week) op te nemen naast mijn vaste job omdat ik veel voldoening haal uit leerlingen dat extra duwtje in de rug te geven zodat ze de leerstof echt goed begrijpen.