Master In Financieel Management
KU Leuven
Overijse , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Eveline
Na een carrière van veertien jaar in de private sector en vijf jaar als zelfstandige, maakte ik bewust de overstap naar het onderwijs. Sinds 2018 ben ik leerkracht in een secundaire school waar ik de vakken algemene economie, boekhouden en bedrijfswetenschappen geef aan de derde graad, zowel in de doorstroomrichting als in de richting met dubbele finaliteit. Vanaf september 2025 start ik als lector economie aan een hogeschool.
Motivatie
Als enthousiaste leerkracht economie geef ik graag bijlessen aan leerlingen die extra ondersteuning kunnen gebruiken. Mijn grote interesse in economie en cijfers combineer ik met een optimistische houding, een analytisch denkvermogen en sterke communicatieve vaardigheden.
Mijn aanpak
Ik zorg voor een gestructureerde aanpak en dat de leerdoelen duidelijk zijn. Ook bij een één op één aanpak blijven herhaling, duidelijke instructie en voldoende oefentijd belangrijk.
Opleiding
Diploma 1: Master in Financieel Management aan KU Leuven
Diploma 2: Master in de handelswetenschappen aan KU Leuven campus Brussel (het vroegere VLEKHO)
Bijles voor deze vakken
- Accounting & finance
- Boekhouden
- Economie
- Management en organisatie
Meer bijlesgevers economie

Bijles economie met Paul
- Op locatie
Over Paul
Ik geef heel graag les, wat ik tijdens mijn professionele loopbaan moeilijk kon doen, dan enkel in een gastcollege. De ervaring die ik nu heb - en waar ik natuurlijk de grote verandering zie in vergelijking met mijn opleiding - geeft me veel energie omdat ik de jongeren die ambitie hebben verder wil helpen om efficiënter en gestructureerd te studeren. Op de huidige school neem ik eigen initiatieven naar de leerlingen toe om ze persoonlijker en dichter op te volgen in de voorbereiding van hun toetsen en examens.

- +1 jaar ervaring
Over Stephanie
Als docent aan de universiteit ervaar ik elke dag hoeveel voldoening het geeft om studenten te begeleiden in hun leerproces. Ik vind het bijzonder waardevol om complexe economische onderwerpen helder en toegankelijk te maken en zie het als een uitdaging om mijn aanpak af te stemmen op de noden van elke individuele student/leerling. Naast mijn werk aan de KU Leuven wil ik graag ook op een persoonlijker niveau bijdragen aan de groei van leerlingen en studenten. Door hen te ondersteunen bij moeilijke vakken of studievaardigheden, hoop ik hun zelfvertrouwen te versterken en hun interesse in economie aan te wakkeren.
- +4 jaar ervaring
Bijles economie met Lotte
- Online
- Op locatie
Over Lotte
Ik vind het enorm waardevol om in iedereen het beste naar boven te halen. Een gezonde combinatie van theoretische kennis en praktijkervaring vormt voor mij de ideale basis als bijlesgever.

Bijles economie met Thibaut
- Online
- Op locatie
Over Thibaut
Juist voor ik gestart ben als jobstudent bij VGD, heb ik in contact gestaan met een andere organisatie om bijles te gaan geven. Hier kreeg ik spijtig genoeg geen concrete reactie op, waardoor ik dit voorlopig had geparkeerd. Nu dat ik fulltime werk, merk ik dat ik in de avonden wat vrije tijd heb en wou hier iets zinvol voor zoeken. Op aanraden van mijn mama ben ik terug gaan kijken naar bijles geven. Vanuit de Chiro heb ik enerzijds uiteraard al vaak in contact gestaan met verschillende karakters van kinderen en anderzijds heb ik zelf bijles genomen om mijn Frans bij te schaven. Dit heeft toen geleid tot een aanzienlijke verbetering van mijn punten, waardoor ik ook zeker en vast het nut van een goede begeleiding kan beamen. Daar economie (nog steeds) mijn passie is, hoop ik dan ook dat ik bepaalde kinderen en/of jongeren kan helpen om zo een steentje bij te dragen aan hun groeitraject.

Bijles economie met Zaraï
- Online
- Op locatie
Over Zaraï
Ik geloof er sterk in dat elk kind of jongere met de juiste aanpak en persoon naast hem/haar zich goed kan ontplooien en op die manier het potentieel naar boven komt. Ik haal superveel voldoening uit het ondersteunen van jongeren en op die manier de groei kunnen zien.
Ik zie bijles geven als een manier om mijn persoonlijkheid verder te ontwikkelen.