Master Bedrijfskunde
Vrije universiteit van Brussel
Zwijndrecht , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Hicham
Hey, ik ben Hicham en ik kom uit het gezellige Zwijndrecht! Na mijn marketingstudies behaalde ik mijn master aan de VUB om mijn denkkader te verruimen. Daarna heb ik vier jaar lang mijn passie in sales gevolgd bij een digitaal agency als accountmanager.
Als Young Professional combineerde ik dit met mijn betrokkenheid bij sociaal-maatschappelijk werk. Denk aan het organiseren van toffe activiteiten voor jongeren, het opzetten van mijn eigen diversiteitsorganisatie en een eigen daklozenorganisatie Powerty uit de grond gestampt.
Wat ik echt geweldig vind, is om studenten te helpen structuur in hun leven te brengen, hen te leren studeren en effectieve planningen te maken zodat ze hun doelen kunnen behalen. Ik wil ze leren vissen ipv de vis voor hun neus te schotelen. Daarnaast ben ik beschikbaar voor bijlessen in vakken als management, sales, marketing, Microsoft Word, Nederlands en zelfs Canva Graphic Design. Leuk, toch? Heb je interesse, contacteer me dan via 0485 41 74 38!
Motivatie
Het is altijd mijn droom geweest om in het onderwijs te werken, maar heb door tijdsgebrek mijn avondopleiding niet kunnen afwerken. Da's dus toekomstmuziek!
Ik zou graag het verschil willen maken voor jongeren die moeite hebben met studeren of niet mee zijn met één of twee vakken. Het is jammer dat ze soms het hele jaar opnieuw moeten doen vanwege een paar struikelblokken. Ik zou hen graag die focus en structuur willen brengen. Als jongvolwassene heb ik zelf vaak lesgegeven. Los van de financiële vergoeding geeft het veel voldoening om de vooruitgang te zien die leerlingen boeken!
Mijn aanpak
Ik breng graag rust en structuur.
Vaak begin ik vanuit een leeg blad met een aantal vragen om eerst de student(e) zelf zijn gedachte te laten neerpennen. Vanuit deze korte intake begrijp ik hoe ik met hem of haar aan de slag ga.
Zelf heeft het boek Edushock mij heel hard geholpen bij het studeren.
Deze technieken zou ik graag willen overbrengen bij mijn studenten!
Opleiding
Diploma 1: Master Bedrijfskunde aan Vrije universiteit van Brussel
Bijles voor deze vakken
- Ander
- Basisonderwijs
- Cursus iPad
- Economie
- Huiswerkbegeleiding
- Marketing
- Microsoft Office
- Nederlands
- PowerPoint
- Studiebegeleiding
- Windows
- Word
Meer bijlesgevers economie

- +5 jaar ervaring
Bijles economie met Sandra
- Online
- Op locatie
Over Sandra
Ik geef graag bijles omdat iedereen de kans moet krijgen de materie volledig te begrijpen en te beheersen.
- +2 jaar ervaring
Bijles economie met Karin
- Online
- Op locatie
Over Karin
Ik ga graag met mensen om en geef graag mijn kennis door.

- +1 jaar ervaring
Bijles economie met Sarah
- Online
- Op locatie
Over Sarah
Iemand helpen met iets wat ik zeer graag doe. Iemand meer zelfvertrouwen zien krijgen, geef mij zelf ook veel voldoening.

Bijles economie met Jelle
- Op locatie
Over Jelle
Momenteel geef ik bijles wiskunde aan mijn nichtje en neefje (3de en 5de middelbaar) en hen zien opfleuren omdat ze vertrouwen krijgen en hun zelfbeeld zien verbeteren, geeft me veel voldoening.
Ik verkies ook bijles boven lesgeven voor een hele klas. Ik heb me altijd meer aangetrokken gevoeld tot 1-1-sessies om op de persoonlijke behoeften van de ander in te spelen. Ook hen over vele jaren op te kunnen volgen (i.p.v. 1 jaar) en hen te zien groeien, motiveert me.

- +4 jaar ervaring
Bijles economie met Jade
- Online
- Op locatie
Over Jade
Ik vind het heel belangrijk dat ieder kind en iedere jongere zich ten alle tijde goed kan voelen, dit ook in de klas. Het is nooit fijn om het gevoel te hebben achterop te lopen en daar wil ik heel graag mee helpen. Iedereen verdient dezelfde kansen in het onderwijs, en het geeft mij veel voldoening om daar een verschil in te maken. Ik heb reeds veel studenten geholpen in alle fases van hun schooltraject: lager onderwijs, secundair onderwijs en hogeschool/universiteit. Wanneer zij mij achteraf lieten weten dat ze geslaagd waren, mij bedankten of vroegen of ik hen ook nog met andere vakken kon helpen, gaf mij dat steeds een heel goed gevoel. Dat is natuurlijk ook het doel: leerlingen of studenten terug vertrouwen geven in hun eigen kunnen.