Bachelor Secundair onderwijs (Geschiedenis, Nederlands en Economie)
Genk , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Filip
Mijn opleiding en werkervaring stellen mij in staat om mij flexibel en leergierig op te stellen en mij tevens sociaal en met een gevoel voor verantwoordelijkheid te engageren om een (les)opdracht uit te voeren. Ik ga graag een uitdaging aan en vandaar de uitgebreide ervaringen binnen verschillende deelgebieden van het onderwijs.
Motivatie
Uit mijn ervaring als leerkracht, leerlingenbegeleider en administratief medewerker heb ik de attitude ontwikkeld om op een begeleidende,
empathische en respectvolle manier met mensen om te gaan.
Het liefst van al wil ik een opdracht uitvoeren waarin ik mensen kan ondersteunen of actief kan helpen om hun doelen te bereiken. Mijn recente ervaringen als multifunctioneel medewerker van een centrum voor volwassenenonderwijs, de Bijsprong (wegwerken van leerachterstanden) en
leerlingenbegeleiding zijn enorme verrijkingen geweest binnen het domein van het onderwijs.
Mijn aanpak
Mijn laatste ervaringen binnen het onderwijs voor anderstalige nieuwkomers, leerkracht Bijsprong en de leerlingenbegeleiding zijn voorbeelden van mijn passie als lesgever.
In een team kunnen functioneren is voor mij niet vreemd en reken ik zeker tot één van mijn competenties. Ik streef er naar om in contacten met anderen kenmerken van echtheid, aanvaarding, empathie en respect te tonen. Een sterk organisatievermogen is een andere vaardigheid die bij mijn gedreven motivatie aansluit. Ik ben erop gericht om opdrachten zo te plannen en te coördineren dat het beoogde doel op een efficiënte manier kan worden bereikt. De bereidheid om bij te leren is voor mij een belangrijke attitude. Blijven leren zorgt ook voor een blijvende uitdaging tijdens een loopbaan.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor secundair onderwijs (Geschiedenis, Nederlands en Economie)
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers engels

Bijles Engels met Gwenaëlle
- Online
- Op locatie
Over Gwenaëlle
Als leerkracht en bijlesgever wil ik vooral inzetten op zelfvertrouwen en positiviteit. Iets bijleren is belangrijk, je goed voelen en zelfvertrouwen hebben tijdens het leren zijn dat nog meer. Want slechts met een positief welbevinden kan je tot leren komen.

- +3 jaar ervaring
Bijles Engels met Karen
- Online
- Op locatie
Over Karen
Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van jongeren en anderen in hun leerproces. Het geeft me energie wanneer ik merk dat ze vooruitgang boeken en nieuwe inzichten verwerven. Doorheen de jaren heb ik ook regelmatig kinderen van vrienden en kennissen geholpen bij hun studies.

- +4 jaar ervaring
Bijles Engels met Kyana
- Online
- Op locatie
Over Kyana
Al jaren vind ik het fijn om kinderen te begeleiden en te helpen met studeren. Als ik zelf bijles geef, zorg ik ervoor dat ik een goede band heb met de student en een gepaste methode vind om met hem/haar te werken.

- +3 jaar ervaring
Bijles Engels met Birgit
- Online
- Op locatie
Over Birgit
Bijles geven is voor mij heel motiverend, aangezien de een-op-een-situatie veel vruchten afwerpt en je snel resultaat ziet. Je kan dadelijk bijsturen en de persoonlijke aanpak ligt me wel gezien het feit dat ik een hoogsensitief persoon ben.

- +4 jaar ervaring
Bijles Engels met Jordy
- Online
- Op locatie
Over Jordy
Ik geef graag bijles, omdat ik graag nieuwe mensen leer kennen, mijn kennis graag doorgeef en andere mensen heel graag help. De ervaringen bij het bijles geven zijn steeds positief geweest voor mij.