Hasselt , België
Spalbeek , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik ben afgestudeerd als opvoeder/ begeleider (bachelor orthopedagogie) en ik studeer nu de specifieke lerarenopleiding (leerkracht middelbaar onderwijs) bij. Dit is een éénjarige, deeltijdse opleiding waardoor ik veel vrije tijd heb. Deze wil ik graag nuttig besteden en het lijkt me heel leerrijk en interessant om leerlingen studiebegeleiding te geven.
In mijn derdejaars stage bij orthopedagogie heb ik stage gelopen op een internaat, waarbij ik elke dag studiebegeleiding moest geven. Dit was vooral bij leerlingen van de eerste graad (Hoe studeer ik? Hoe maak ik een planning? Hoe maak ik een samenvatting? Maar ook lesinhoud opnieuw uitleggen en leren verwerken). Leerlingen van de tweede en derde graag heb ik ook begeleid, dit was vooral tijdens de examens. Voor mijn studie nu begeleid ik ook één leerling gedurende het hele jaar (één uur per week).
Bijles voor deze vakken
- Ander
- Basisonderwijs
- Engels
- Frans
- Nederlands
- Studiebegeleiding
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +1 jaar ervaring
Over Karolien
Door kinderen te zien groeien, succeservaringen te beleven, als het even niet meer lukt, toch door te zetten,... daar krijg ik energie en voldoening van!

Bijles basisonderwijs met Lana
- Online
- Op locatie
Over Lana
Het doet me plezier als ik mensen, en dan vooral kinderen en jongeren, kan helpen wanneer het net wat moeilijker loopt. Iedereen verdient het om voldoende uitleg te krijgen, en omdat dat in de klas niet altijd lukt, is bijles daarvoor wel geschikt.

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Jana
- Op locatie
Over Jana
Ik geef bijles en huiswerkbegeleiding omdat ik geloof dat elk kind kan groeien met de juiste ondersteuning. Het geeft me ontzettend veel voldoening om kinderen te zien openbloeien, hun zelfvertrouwen te zien groeien en samen successen te vieren – groot of klein. Door op maat te werken en écht te luisteren naar wat een kind nodig heeft, wil ik een veilige en stimulerende leeromgeving creëren waarin leren weer leuk wordt.

- +3 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Muriel
- Online
- Op locatie
Over Muriel
Toen ik nog les gaf, vond ik het altijd fijn om de kinderen een extra duwtje in de rug te geven. De persoonlijke begeleiding, op maat werken en hen motiveren, vind ik heel belangrijk. Soms kan die éne persoon het verschil maken voor hen.

Bijles basisonderwijs met Greet
- Online
- Op locatie
Over Greet
In het verleden heb ik vaak gewerkt met kinderen en jongeren met lees- leer- en spellingproblemen. Ik heb dit steeds graag gedaan en wil me hiervoor opnieuw engageren.