Bachelor Hotelmanagement
Erasmushogeschool Brussel
Lummen , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Mila
Ik heb een bachelor hotelmanagement en volgde de lerarenopleiding secundair onderwijs. Eerst heb ik o.a. gewerkt in Spanje en Italië, in toerisme, logistiek en HR. Vervolgens heb ik ervaring opgedaan als leerkracht in ASO, BSO, TSO en volwassenenonderwijs voor de vakken Engels, Frans, Nederlands, NT2 en Hotel. Daarnaast geef ik bijles aan (anderstalige) jongeren.
Motivatie
Ik gaf al bijles, vooral in verband met de lerarenopleiding. Soms is het pittig, maar er valt veel voldoening uit te halen.
Mijn aanpak
Een goede lesvoorbereiding gebaseerd op de beginsituatie van elke leerling waarbij actieve werkvormen en differentiatie een grote rol spelen. Ik ben flexibel, spontaan en nieuwsgierig.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Hotelmanagement aan Erasmushogeschool Brussel
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers nederlands

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Lieselotte
- Online
- Op locatie
Over Lieselotte
Ik wil graag mijn expertise gebruiken om heel waardevolle bijlessen te bieden.

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Elke
- Online
- Op locatie
Over Elke
Ik vind het interessant om één-op-één te werken en leerlingen of studenten individueel te begeleiden. Ook vind ik het spontane karakter van de bijlesonderwerpen erg leuk.

Bijles Nederlands met Patricia
- Online
- Op locatie
Over Patricia
Aanvankelijk startte ik als freelance copywriter en creatief begeleider. Gaandeweg wil ik mijn weg zoeken in hoe ik mijn nieuwe carrière als freelancer vorm zal geven. De hulpverlener in mij zal nooit volledig verdwijnen en het lijkt me fijn om met een nieuwe doelgroep, kinderen en jongeren, aan de slag te gaan, hen te helpen en te begeleiden.

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Marc
- Op locatie
Over Marc
Op dit moment geef ik al anderhalf jaar bijles aan een leerling die anderstalig is. Thuis spreekt hij Zweeds en Spaans met zijn ouders. Het is een mooie uitdaging! Hij zit in een niet zo eenvoudige richting, Economische Wetenschappen, en zit inmiddels in zijn derde jaar. Elke week werken we samen aan zijn Nederlands. Hij is sterk in grammatica en spelling, maar vaardigheden vormen voor hem nog een grotere uitdaging. Dit geeft me de kans om de taal op een interactieve manier aan te pakken en samen met hem te groeien. Het is een plezier om te doen, en het motiveert me om elke week het beste uit hem te halen. In januari '25 is er nog een meisje bijgekomen in de bijles uit het derde jaar Humane Wetenschappen. Zij heeft wat problemen door haar dyslexie, maar slaat zich er goed door.

- +5 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Mia
- Online
- Op locatie
Over Mia
Lesgeven is een passie en dat verleer je niet. Het geeft mij ook een goed gevoel als mijn studenten de leerstof begrijpen.