Professioneel / Volwassen Engels
IELTS
Leeuwarden , Nederland
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Naomi
Ik studeer momenteel Global Responsibility and Leadership aan de Rijksuniversiteit Groningen. In het verleden heb ik al meermaals gewerkt als tutor en als huiswerkbegeleider op het gebied van Wiskunde A, Engels en Economie. Verder ben ik student assistent geweest voor het vak Introduction to Programming.
Motivatie
In het verleden heb ik al vele positieve ervaringen gehad met het geven van bijles. Ik vond het vooral mooi om de groei van de student mee te maken. Vaak kon je zien dat de student groeide na een paar maanden. En dan zag je dat niet alleen aan het cijfer, maar ook aan de groei in het zelfvertrouwen.
Opleiding
Diploma 1: Professioneel / Volwassen Engels aan IELTS
Diploma 2: Master Propedeuse RUG aan Rijksuniversiteit Groningen
Diploma 3: Master Propedeuse IB aan RUG
Diploma 4: Derde graad VWO aan Emelwerda College
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers nederlands

Bijles Nederlands met Marieke
- Op locatie
Over Marieke
Sinds de laatste jaren nadat ik vrijwilligerswerk bij Vluchtelingenwerk Breda heb gedaan ben ik de post bachelor HBO NT2 begonnen en deze 5 juli 2018 met een diploma afgesloten. Laatste baan was bijles geven aan vluchtelingkindere, deze leerlingen liepen vast met het Nederlands op school. Een uitdagende baan die ik met veel plezier heb gedaan.

Bijles studiebegeleiding met Sabine
- Online
- Op locatie
Over Sabine
Al van jongs af aan heb ik een grote voorliefde voor de Nederlandse taal. Dit is mij met de paplepel ingegoten. Ik vind het heerlijk om te puzzelen met taalkwesties en vind het erg fijn om anderen te helpen, bijvoorbeeld tijdens het schrijven van een scriptie of andere studieopdrachten. Ik heb een brede interesse en zie het dan ook als uitdaging om me in nieuwe onderwerpen te verdiepen.
Naast het schrijven van teksten, word ik ook erg enthousiast van alle andere aspecten van het Nederlands, waaronder grammatica- en spellingsregels en literatuur. Ik wil mijn kennis hieromtrent ontzettend graag overdragen op anderen en ik vind het prettig om te werken met verschillende doelgroepen: basisschoolleerlingen, studenten aan een hogeschool of universiteit en alles daartussenin.
Bijles Nederlands met janny
- Online
- Op locatie
Over janny
Ik heb kennis en ervaring in het lesgeven en begeleiden van studenten en ik vind het erg leuk om te doen.
Het is leuk om te zien hoe studenten groeien naarmate hun kennis en inzicht vergroot wordt.
Bijles basisonderwijs met Thirsa
- Online
- Op locatie
Over Thirsa
Het onderwijs lijkt mij hartstikke leuk, vooral als het gaat om individueel aangepaste instructie. Op mijn opleiding leer ik nu pedagogiek en volg ik een minor van Onderwijskunde, maar het in de praktijk brengen van deze theorieën en daarmee anderen helpen lijkt mij fijn. Daarnaast help ik mijn beide zusjes (VWO-5 en VBMO-K-2) vaak met uitleggen van leerstof en ik vind het mooi om te zien als ze het begrijpen en mijn verschillende manieren van uitleggen werkt. Bijles en begeleiding geven is voor mij een manier om een ander te helpen en tegelijk mezelf te verbeteren op professioneel gebied. Daarnaast is het goed te combineren met mijn opleiding.

Bijles Nederlands met Pauw
- Online
- Op locatie
Over Pauw
Gedurende de verschillende opleidingen die ik heb doorlopen genoot ik altijd het meest van de gesprekken en discussies die je onderling of met de docenten kon hebben over een grote verscheidenheid aan onderwerpen. Ik merkte al snel, eerst tijdens mijn werk als student-assistent en later als tutor bij het LUMC, dat ik het erg prettig vond om samen met de leerling te kijken waar de problemen liggen en hier vervolgens rustig over te praten en hulp te bieden. Dat zet ik dan nu graag voort bij BijlesHuis.