Bachelor Taal- en letterkunde
UGent
Wetteren , België
Massemen , België
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Thomas
Thomas heeft zijn bacheloropleiding Taal- en Letterkunde Nederlands-Duits afgewerkt en is bezig met een tweede studie. Om zijn niveau van Duits op peil te houden, wil hij graag zijn kennis delen. Bovendien geeft hij les Nederlands aan anderstaligen.
Motivatie
Ik ben sinds het academiejaar 2013-2014 afgestudeerd als bachelor in taal- en letterkunde: Nederlands - Duits. Nu ik een andere richting heb aangevat, voel ik de nood om mijn vreemde aangeleerde taal (Duits) zoveel mogelijk te onderhouden. Een ideale manier om in dergelijk onderhoud te voorzien is het geven van bijles, zodat ik de Duitse grammatica blijf herhalen en tevens mijn kennis kan delen met anderen. Ook het onderwijzen van Nederlands, en dan vooral aan NT2-leerlingen, spreekt me aan, daar ik tijdens mijn opleiding steeds geïnteresseerd was in de verschillende aspecten die hiermee gepaard gaan, zoals bijvoorbeeld een inzicht in de grammaticale structuren van de moedertaal van de leerling.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Taal- en letterkunde aan UGent
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers nederlands

Over Lien
Talen zijn sowieso een passie van mij. Ik reis heel graag en hou ervan om nieuwe contacten te leggen met mensen. Ik grijp dan ook elke kans die ik krijg om mijn talenkennis en -vaardigheden in te oefenen en te verbeteren. Als ik dezelfde interesse herken in anderen, geeft me dat veel energie en help ik ze graag om ook hun eigen vaardigheden verder te ontwikkelen.

- +7 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Shana
- Online
- Op locatie
Over Shana
Ik heb altijd al een grote interesse gehad in het onderwijzen, omdat het me zoveel voldoening geeft om leerlingen te zien evolueren en om hen te helpen hun doel te bereiken. Ik geef al een aantal jaren studiebegeleiding en bijles in talen (Nederlands, Italiaans, Engels, Frans ...). Ik heb zelf Latijn-Moderne Talen gevolgd in het middelbaar en Taal- en Letterkunde gestudeerd aan de unief, dus talen zijn echt een passie voor mij. Die passie draag ik graag over op studenten die het wat moeilijker hebben met taal. Ik ben zeer geduldig, gemotiveerd en geloof dat ik mijn positieve ingesteldheid kan overbrengen op mijn leerlingen. Bovendien ben ik het als volleerd leerkracht gewoon om te differentiëren en goed te kijken en luisteren naar mijn leerling om te weten welke studiemethode het beste past.

- +5 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Pauline
- Online
- Op locatie
Over Pauline
Ik haal veel voldoening uit het zoeken naar de aanpak die bij een leerling past en uit het stap voor stap boeken van vooruitgang. Het geeft mij energie om moeilijke leerstof begrijpelijk te maken en leerlingen te helpen ontdekken dat ze meer kunnen dan ze zelf soms denken.
- +3 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Katrien
- Online
- Op locatie
Over Katrien
Aangezien ik de voorbije jaren ervaring heb opgedaan in het onderwijs, zowel klassikaal als individueel, vind ik het ook interessant om die naast de school verder te zetten. Er zijn zoveel jongeren die op school niet de juiste begeleiding krijgen, omdat het te druk is of ze het niet op tijd aangeven of om zoveel andere redenen, dat ik hier ook een steentje wil bijdragen.

- +3 jaar ervaring
Over Jade
Ik geef graag bijles omdat ik het ontzettend waardevol vind om jongeren en studenten te zien groeien in hun zelfvertrouwen en vaardigheden. Het geeft mij energie om samen stap voor stap inzicht te creëren, moeilijkheden om te buigen en te tonen dat leren ook haalbaar en zelfs leuk kan zijn. Voor mij is bijles geven niet alleen kennis doorgeven, maar ook jongeren motiveren en ondersteunen zodat ze sterker in hun schoenen staan.