• +2 jaar ervaring

Bijles Nederlands NT2, basisonderwijs of PowerPoint met Josephine

Leslocaties
  • Online

Bijles Nederlands NT2, basisonderwijs of PowerPoint met Josephine
Leslocaties
  • Online

Over Josephine

Hoi! Ik ben maatschappelijk werker. Ik heb echter ook veel ervaring buiten de sociale sector als coach en freelancer. Ik ben flexibel, empathisch en creatief. Maar bovenal betrouwbaar. Ik zet me 100 % in voor jou en je leerproces en ik verwacht minstens evenveel van jou 😉. Wees gerust, je mag ook eens een mindere dag hebben. We all do! 😁

Motivatie

Ik geloof in jou! En ik wil dat jij ook gelooft in jezelf.

Mijn aanpak

Voor mij is de persoonlijkheid van de student bepalend voor mijn aanpak. Het eerste gesprek draait voor mij dus voornamelijk om een goede kennismaking en zoeken naar die klik.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor maatschappelijk assistent aan Sociale school Heverlee

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers nederlands nt2

    Bijles Nederlands NT2, basisonderwijs of Nederlands met Doke
    • +3 jaar ervaring

    Bijles Nederlands NT2 met Doke

    8,9/10 (4 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Landen
    Online
    Attest examen Frans (voor immersie onderwijs)
    Over Doke

    Ik heb bijles gegeven aan een meisje van het 2e - 3e leerjaar in het immersieonderwijs die het moeilijk had met het Nederlands (achterstand opgelopen door de vele leerkrachtenwissels oa door medische redenen. De ouders spreken geen Nederlands en konden haar hierin niet bijwerken).
    Ik vond dit superleuk om te doen, de lessen zelf, het enthousiasme bij dat kind en vooral het resultaat van de lessen.
    Ook aan haar broer (2e middelbaar) heb ik enkele online lessen gegeven, Nederlands voor anderstaligen aangepast aan zijn leeftijd. Dit was wel wat zoeken, omdat ik zelf leerkracht lager onderwijs ben, maar wie zoekt die vindt en dit was voor mij ook een heel leuke en leerrijke ervaring.
    Ik heb deze lessen gratis gegeven en heb daar nooit spijt van gehad, de dankbaarheid en het resultaat waren de beste beloning voor mij!
    Ook het zoeken naar hoe het beste online lesgeven, was een leuke uitdaging. Zo heb ik ook enkele sites ontdekt waar ik speel-leerspelletjes op heb kunnen maken die ik gebruikte in de bijlessen om zo aan de slag te gaan met een tekst of woordenschat, grammatica of zinsbouw. Deze spelletjes gebruik ik ook voor de kinderen in mijn klas.

    Ook begeleid ik al enkele jaren de huiswerkklas op school, dit 3 x per week. Dit is niet helemaal hetzelfde als bijles geven, maar kinderen van verschillende klassen kwamen hier hun huiswerk maken, ook deze van de Franstalige afdeling. En geregeld kwamen er dan hulpvragen waarin ik iets extra moest uitleggen.
    Het gebeurde ook dat ouders hun kind naar de huiswerkklas stuurden vlak voor een toets zodat ik extra uitleg kan geven of wanneer een kind iets niet begrijpt, zodat ik de leerstof nog eens kan herhalen.
    Ook ben ik elke dag voor 8 uur op school en de ouders en leerlingen weten dat de kinderen altijd welkom zijn als ze iets niet begrijpen. Hier wordt gebruik van gemaakt, maar zeker niet van geprofiteerd (dit gebeurt m.a.w. zeker niet wekelijks, zelfs niet elke maand omdat ik in de klas tijd uittrek voor elk kind mits ik met hoeken werk en kleine groepjes).

    Waarom heb ik me hier dan aangemeld? Ik ben alleenstaande mama en dit is financieel niet altijd even gemakkelijk omdat alle kosten voor mij zijn (geen alimentatie of wat dan ook). Ik vind het heerlijk om mama te zijn, dat zeker, maar een beetje financiële ruimte is wel welkom.
    Ik heb veel nagedacht over flexi-jobs, maar mijn hart ligt in het onderwijs. Ik steek na de schooluren nog heel wat tijd in de voorbereiding van mijn lessen (elk schooljaar is anders, ook al sta ik al jaren in de 2e graad), ik pas mijn lessen echt aan aan mijn klasgroepen.
    Dus voor een flexi-job blijft er niet zo heel veel tijd over.
    Dan kwam ik op bijles geven. Ik heb al heel wat materiaal en lessen bij elkaar verzamelt gedurende de jaren alsook online leerspelletjes in elkaar gestoken. Daarom denk ik dat bijles wel te combineren valt, dit kan ik van thuis uit doen en hetgeen ik maak voor in de klas kan ik ook gebruiken in mijn bijles en wat ik maak voor mijn bijlessen, kan ik ook in de klas gebruiken.
    Ik leer weer andere kinderen kennen en daarmee ook andere denkwijzen wat mij dan ook weer kan verder helpen in mijn klaswerking en omgekeerd.
    Ik sta met hart en ziel voor de klas, ik gaf met hart en ziel bijles indertijd, dus ja, daarom!

    Ik denk dat ik wel een meerwaarde kan zijn voor kinderen in de lagere school die begeleiding nodig hebben bij hun schoolwerk alsook voor anderstalige kinderen en jongeren die Nederlands willen leren.

    Bijles Nederlands NT2, Frans of basisonderwijs met Monia
    • +2 jaar ervaring

    Bijles Nederlands NT2 met Monia

    9,8/10 (2 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Leuven
    Online
    Buitengewoon onderwijs
    Over Monia

    Kinderen en jongeren helpen tijdens hun leerproces heb ik altijd boeiend en interessant gevonden. Dit leerproces mogen begeleiden vind ik nog fijner. Vooral wanneer je op het einde van de rit samen met de leerling ziet dat er sprongen zijn gemaakt! We gaan voor de vooruitgang en dat extra sprongetje. Kunnen we verder springen, dan doen we dat ook. :)

    Bijles Nederlands NT2, Frans of Nederlands met Geert
    • +1 jaar ervaring

    Bijles Nederlands NT2 met Geert

    9,5/10 (1 beoordeling)

    • Online
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Houthalen
    Online
    toegepaste taalkunde
    Over Geert

    Het geeft mij heel veel voldoening wanneer ik ergens een verschil kan maken voor mensen: wanneer ze een studierichting (blijven) volgen, slagen voor een opleiding, een job vinden, promotie krijgen of zelfs meer klanten vinden. Veel studenten zijn het overzicht en de motivatie kwijt. Als ik daarin een meerwaarde kan betekenen, ben ik tevreden.
    Elke groei die ik zo kan helpen ondersteunen, is een succes.

    Bijles Nederlands NT2, management en organisatie of Engels met Katrien

      Bijles Nederlands NT2 met Katrien

      Al 1 student geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Lier
      Online
      Pedagogisch diploma voor Talen
      Over Katrien

      Leersucces verhogen bij mensen is mijn passie! Bijleren en je nieuwsgierigheid gevoed krijgen is een van de mooiste dingen die er zijn, toch :-)

      Bijles Nederlands NT2, Frans of Nederlands met Marc
      • +1 jaar ervaring

      Bijles Nederlands NT2 met Marc

      9,2/10 (4 beoordelingen)

      • Online
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Sint-Niklaas
      Online
      Communicatiewetenschappen
      Over Marc

      Hoewel ik officieel met pensioen ben sinds de stopzetting van mijn bedrijf in april 2023 en sindsdien bezig ben met het schrijven van een boek en het voorbereiden van een doctoraat, geef ik graag een paar dagen per week les aan kinderen, adolescenten en volwassenen.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!