Bijles Duits of Spaans met Marieke

    Leslocaties
    • Op locatie

    Bijles Duits of Spaans met Marieke
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Marieke

    Ik ben een dertigjarige mama van 2 kindjes met een voorliefde voor Spaans en Duits.

    Motivatie

    Ik deel graag mijn kennis en wil de talenkennis van anderen helpen uitbreiden.

    Mijn aanpak

    Ik ben een geduldige en eerlijke lesgever die alles op alles zet om een goed eindresultaat te bekomen.

    Opleiding

    Diploma 1: Master Taal-en Letterkunde afstudeerrichting Duits-Spaans aan Universiteit

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers duits

      Bijles Duits of Nederlands met Monica
      • +2 jaar ervaring

      Bijles Duits met Monica

      Al 1 student geholpen!

      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Brugge
      Nederlands, Engels en Duits
      Over Monica

      Vanuit mijn persoonlijke gedrevenheid wil ik op een klantgerichte manier resultaat behalen met studenten.

      Bijles Duits, Nederlands of Engels met Ann Sofie

        Bijles Duits met Ann Sofie

        10/10 (2 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Izegem
        Online
        talen
        Over Ann Sofie

        Iedereen heeft recht op extra uitleg, op een andere, nieuwe aanpak!

        Bijles Duits, Nederlands of huiswerkbegeleiding met Fabienne
        • Nieuw!

        Bijles Duits met Fabienne

        10/10 (1 beoordeling)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Deinze
        Online
        Vertaler - Tolk Nederlands - Duits - Russisch
        Over Fabienne

        Onlangs hielp ik mijn nichtje bij de voorbereiding op haar eindexamens geschiedenis, Frans en Nederlands. We startten pas midden mei, toen er aan de alarmbel werd getrokken wegens zware onvoldoendes. Dankzij een gerichte aanpak slaagde ze uiteindelijk met mooie cijfers op alle drie de vakken en kan ze per 01/09/2026 zonder problemen starten in het vierde middelbaar (Mode & Creatie), terwijl ze anders haar jaar had moeten overdoen.

        Zien hoe een leerling openbloeit, opnieuw in zichzelf gelooft en er voluit voor gaat: dat is voor mij de mooiste motivatie die er bestaat. Talen zijn mijn grote passie en ik vind het fantastisch om die door te geven, maar bovenal haal ik er enorm veel voldoening uit om een echte meerwaarde te betekenen en leerlingen weer op het juiste spoor te zetten.

        Bijles Duits, Frans of Engels met Willem
        • +5 jaar ervaring

        Bijles Duits met Willem

        9,2/10 (4 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Deinze
        Online
        Bedrijfskennis en -communicatie
        Over Willem

        Door corona was ik de voorbije jaren grotendeels technisch werkloos en wou ik mijn vrije tijd nuttig besteden. Zo gaf ik de zoon van een kennis bijlessen Duits en dat beviel me erg goed. Daarnaast ben ik nu al een half jaar bijlesdocent en geef ik wekelijks twee uur huiswerkondersteuning aan kinderen van kansarme gezinnen. Hoewel dat door corona online moet, verloopt dat erg goed en zie ik dat mijn leerling veel vooruitgang boekt.

        Bijles Frans, Engels of Duits met Patrick
        • Nieuw!

        Bijles Frans met Patrick

        Al 2 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Antwerpen
        Online
        Business Administration
        Over Patrick

        Wat mij vooral motiveert, is het moment waarop een leerling iets wat eerst moeilijk leek plots begrijpt of met meer vertrouwen kan toepassen. Ik vind het erg leuk om samen met een leerling te ontdekken wat voor hem of haar het beste werkt en daar de lessen op af te stemmen. Ik haal veel voldoening uit het zien van vooruitgang, niet alleen in resultaten, maar ook in zelfvertrouwen. Mijn doel is dat een leerling na een les het gevoel heeft: “Ik kan dit!”

        Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

        Bedankt voor je aanmelding!