• +1 jaar ervaring

Bijles statistiek, psychometrie of thesis-scriptiebegeleiding met Celina

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles statistiek, psychometrie of thesis-scriptiebegeleiding met Celina
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Celina

Ik ben 'Licentiaat' in de Psychologie, afgestudeerd aan KULeuven in 2004. Ik begon te werken als onderzoeker en behaalde een master aan de (toenmalige) KUBrussel, "Quantitative analysis in the social sciences". In 2006 begon ik als assistent een doctoraat aan de vakgroep Data-analyse aan de faculteit Psychologie en pedagogische wetenschappen bij de UGent. Sinds 2012 werk ik als dataminer voor de FOD Financiën.
Als assistent aan de UGent gaf ik practica Statistiek aan grote groepen studenten. Ik was ook assistent voor het vak Psychometrie.

Motivatie

Ik hou van de voldoening als ik iets kan uitleggen op een manier die tot inzicht leidt.

Mijn aanpak

Ik focus op persoonlijke interesse en inzet. Ik ben een geduldige lesgever.

Opleiding

Diploma 1: PhD Psychologie aan UGent

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers statistiek

    Bijles statistiek, thesis-scriptiebegeleiding of SPSS met Bram
    • +3 jaar ervaring

    Bijles statistiek met Bram

    8,9/10 (4 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Lochristi
    Online
    communicatiewetenschappen
    Over Bram

    Sinds mijn 16e ben ik lid van kazou en ben ik moni, hoofdmoni geweest en ben ik altijd graag bezig geweest met jongeren. Daarnaast heb ik ook deel uitgemaakt van de beleidsgroep van kazou gent. Ik heb al enkele maanden ervaring met bijles geven. Echter ben ik op een punt gekomen om dit via een organisatie verder te laten lopen.

    Bijles statistiek, Frans of economie met Thomas
    • +6 jaar ervaring

    Bijles statistiek met Thomas

    9,3/10 (2 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Sint-Niklaas
    Online
    Wiskunde
    Over Thomas

    - passie voor lesgeven
    - ervaring als coach met positieve feedback.

    Bijles statistiek, anatomie of mechanica met Jens

      Bijles statistiek met Jens

      Al 7 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gent
      Online
      in revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
      Over Jens

      Omwille van meer onderzoek en andere activiteiten binnen mijn huidige job, is er minder tijd om zelf les te geven. Dit mis ik enorm, daarom geef ik bijles via BijlesHuis.

      Bijles statistiek, studiebegeleiding of natuurwetenschappen met Alexander
      • +6 jaar ervaring

      Bijles statistiek met Alexander

      9,5/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Merelbeke-Melle
      Online
      in Wiskunde
      Over Alexander

      Ik haal veel persoonlijk genot uit het één-op-ééncontact met de leerling. De schitterende ogen wanneer iets eindelijk in elkaar klikt, daar doe ik het voor!
      De ervaringen vanuit de bijles neem ik ook mee naar mijn doctoraat, zodat mijn ontworpen studies vanuit het onderzoek feitelijk aansluiten op de dagdagelijkse realiteit.

      Bijles statistiek, thesis-scriptiebegeleiding of Engels met Deborah
      • +1 jaar ervaring

      Bijles statistiek met Deborah

      9,3/10 (9 beoordelingen)

      • Online
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gent
      Online
      Criminologische wetenschappen
      Over Deborah

      Ik help graag andere mensen en heb er ook volledig begrip voor als het soms niet lukt. Iedereen heeft zijn eigen talenten en scholen/universiteiten hebben vaak niet de mogelijkheid en de middelen om hun lessen individueel aan te passen. Ik wil graag bijdragen aan het opvullen van dit hiaat door persoonlijke begeleiding aan te bieden. De missie van BijlesHuis om ondersteuning op maat voor iedereen toegankelijk te maken ondersteun ik volledig. Ik ben geduldig, sociaal, empathisch en heb een groot inlevingsvermogen. Deze eigenschappen helpen mij om de lessen aan te passen aan het niveau van de persoon die ik bijles geef en hun op een geduldige manier bij te staan en te ondersteunen. Daarnaast ben ik ook een perfectionist, kritisch en heb ik oog voor detail. Door deze combinatie van eigenschappen kan ik de scholieren/studenten op een positieve manier de juiste feedback geven.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!