Bijles studiebegeleiding, natuurwetenschappen of basisonderwijs met Kirsten

    10 (1 beoordeling)
    Leslocaties
    • Op locatie

    Bijles studiebegeleiding, natuurwetenschappen of basisonderwijs met Kirsten
    10 (1 beoordeling)
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Kirsten

    Ik heb vroeger de keuze gemaakt om ergotherapeut te worden, zodat ik leerlingen met leerproblemen/schoolachterstand kon begeleiden. Ik heb dit ook 6 jaar als zelfstandige gedaan. Hierin kwamen vooral wiskunde, taal, leren leren aan bod. Ik heb dit gecombineerd met verschillende opdrachten in het onderwijs (lagere en secundaire school) als leerkracht/zorgleerkracht/zorgcoördinator. Het contact met leerlingen, maakt me gelukkig. Graag help ik waar het moeilijk gaat en leg ik het graag met andere woorden uit.

    Motivatie

    Ik heb reeds veel les gegeven, zowel individueel als in groep. Ik geef les vanuit een positieve visie. Ik gebruik daarbij mijn expertise van het leerproces. Ik ben betrokken bij mijn leerlingen. De lessen verlopen op een vlotte manier.

    Mijn aanpak

    Ik help de leerling op weg naar goede resultaten, in kleine stappen. De begeleiding start met een goed contact tussen de leerling en mezelf, in een sfeer van vertrouwen. Ik ben communicatief en geef positieve energie.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Pedagogische Bekwaamheid aan COOVI

    Diploma 2: Bachelor Ergotherapie aan Parnas

    Diploma 3: Bachelor Neuro Linguïstisch Programmeren aan NHA

    Diploma 4: Bachelor Communicatiemanagement aan NHA

    Diploma 5: Bachelor LeidingGeven aan NHA

    Diploma 6: Bachelor Loopbaancoach aan NHA

    Diploma 7: Bachelor ReferentiePersoon Dementie aan ExpertiseCentrum Dementie

    Bijles voor deze vakken

    Reviews (1)

    • Michiel's review for Kirsten

      Michiel

      Haaltert

      3 maanden, 1 week geleden

      Michiel’s lesonderwerp

      Leerling uit het eerste middelbaar Latijn wenst ondersteuning bij natuurwetenschappen, wiskunde, aardrijkskunde en geschiedenis ter voorbereiding op de examens. Hij heeft tijdens het jaar wisselende resultaten behaald, mogelijk door een gebrek aan concentratie en een minder goede studiemethode. Bij wiskunde scoort de student heel goed in algebra, maar minder goed in meetkunde. Bij natuurwetenschappen, geschiedenis en aardrijkskunde gaat het vooral over een betere leerhouding vinden: hoe leer ik deze vakken?

      Michiel’s review over les Natuurwetenschappen

      Surtout le premier contact avec Kirsten s’est très bien passé. Mon fils apprécie beaucoup sa manière d’expliquer et se sent à l’aise avec elle. Il me dit qu’il comprend bien ses explications ainsi que les conseils qu’elle lui donne. J’apprécie particulièrement le fait qu’elle ne lui enseigne pas seulement la matière, mais aussi une véritable méthode de travail : comment étudier efficacement, comment s’organiser et comment retenir son cours. En tant que parent francophone ayant un fils qui étudie en néerlandais, il n’est pas toujours facile de l’aider comme je le souhaiterais, notamment à cause de la langue. C’est pourquoi je suis particulièrement contente de l’aide apportée par Kirsten. Elle a su identifier certaines lacunes que je soupçonnais déjà et m’a donné des pistes pour aider mon fils à progresser davantage. Même si nous l’avons contacté en fin d’année et en période d’examens, son aide est déjà très bénéfique. Mon fils essaie de mettre en pratique ses conseils et semble gagner en confiance. Je pense sincèrement que si nous avions connu Kirsten plus tôt dans l’année, cela aurait été un réel atout pour lui. Nous sommes très satisfaits de son accompagnement et la recommandons volontiers.

    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

    Meer bijlesgevers studiebegeleiding

    Bijles studiebegeleiding, aardrijkskunde of examencommissie met Dean

      Bijles studiebegeleiding met Dean

      Al 1 student geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Lennik
      Online
      Bedrijfsmanagement
      Over Dean

      Mijn belangrijkste motivatie is het feit dat je studenten ziet groeien, les na les. Je hebt eer van je werk als de student slaagt voor die ene test of examen. Ook als de student zich graag beter wil inleven in een bepaalde stof, sta ik graag aan zijn of haar zijde om deze weg te vergemakkelijken.

      Ik sta nu reeds mijn tweede jaar in het onderwijs en geef voornamelijk één op één begeleiding aan leerlingen en cursisten die enige ondersteuning nodig hebben.

      Bijles studiebegeleiding, fysica of JavaScript met Sam
      • Nieuw!

      Bijles studiebegeleiding met Sam

      10/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Affligem
      Gent
      Aalst
      Online
      wetenschappen: biochemie en biotechnologie
      Over Sam

      Lesgeven is eigenlijk iets dat me altijd heeft aangesproken. Ik heb in het verleden zelfs enkele stappen gezet richting een carrière als leerkracht, maar uiteindelijk heb ik ervoor gekozen om verder te gaan in de wetenschappelijke wereld en later in IT en programmeren. Toch is de interesse om les te geven en mensen op te leiden altijd gebleven.

      Ook professioneel merk ik dat ik spontaan die rol opzoek. Ik haal er veel voldoening uit om kennis over te brengen, iemand iets te zien begrijpen en mensen te helpen om zelf tot een oplossing te komen.

      Wat me daarnaast aanspreekt aan bijles geven, is dat ik intussen ook ervaring uit de praktijk kan terugbrengen naar het onderwijs. Onderwijs bereidt leerlingen voor op verdere studies en het werkveld, maar ik vind de omgekeerde beweging minstens even interessant: tonen waar bepaalde leerstof later terugkomt, waarom ze nuttig is en hoe je ze in de praktijk gebruikt.

      Daarbij vind ik het belangrijk dat een leerling niet alles onmiddellijk hoeft te weten. Weten waar je zeker van bent en waar niet, vragen durven stellen en fouten gebruiken om bij te leren zijn voor mij minstens even belangrijk als het juiste antwoord vinden.

      Bijles studiebegeleiding, thesis-scriptiebegeleiding of ander met Ellen
      • +7 jaar ervaring

      Bijles studiebegeleiding met Ellen

      8,8/10 (2 beoordelingen)

      • Online
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Denderleeuw
      Online
      Specifieke lerarenopleiding
      Over Ellen

      Er bestaan verschillende zaken die je helpen om beter te studeren: planningen maken, schema’s maken, linken leggen, de leerstof begrijpen, oefeningen maken, AI inzetten, … . Het motiveert me om deze zaken uit te leggen en te zien dat mensen hierdoor groeien en betere studieresultaten halen.

      Bijles studiebegeleiding, Nederlands of huiswerkbegeleiding met Lena
      • +1 jaar ervaring

      Bijles studiebegeleiding met Lena

      8,5/10 (1 beoordeling)

      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Asse
      Educatieve in cultuurwetenschappen
      Over Lena

      Ik geef heel graag persoonlijke bijlessen om leerlingen alle slaagkansen te bieden in het middelbaar en hoger onderwijs.

      Bijles studiebegeleiding, aardrijkskunde of basisonderwijs met Davy

        Bijles studiebegeleiding met Davy

        9,7/10 (3 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Maldegem
        Online
        Educatieve in het secundair onderwijs (onderwijsvakken Engels & aardrijkskunde)
        Over Davy

        Ik ben op zoek naar meer werkervaringen in het onderwijs, ook buiten het klaslokaal.

        Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

        Bedankt voor je aanmelding!