Bijles thesis-scriptiebegeleiding, studiebegeleiding of Engels met Yvette

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles thesis-scriptiebegeleiding, studiebegeleiding of Engels met Yvette
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Yvette

    Yvette is een allround kwalitatieve scriptiebegeleidster. Ze behaalde een bachelor in Commerciële Economie, gevolgd door een master in Consumentengedrag. Daarnaast promoveerde ze in de sociologie en gerontechnologie aan University College London.

    Na haar promotie heeft Yvette internationale ervaring opgedaan als onderzoeker aan gerenommeerde instellingen, waaronder University College London (Verenigd Koninkrijk), het Karolinska Instituut (Zweden) en de University of Alberta (Canada). Haar onderzoek richtte zich op consumentengedrag, technologieontwerp en ouderenzorg.


    Sinds 2020 werkt Yvette zelfstandig als scriptiebegeleider voor hbo- en universitaire studenten. Ze is gespecialiseerd in het begeleiden van scripties, onderzoek en academisch schrijven, zowel in het Nederlands als in het Engels. Haar expertise ligt met name op het gebied van kwalitatieve methoden zoals inhoudsanalyse, focusgroepen, interviews

    Naast haar werk als scriptiebegeleider was Yvette parttime docent aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. Momenteel is ze freelance Engels Academisch schrijven coach bij Technische Universiteit Eindhoven. Haar aanpak kenmerkt zich door een combinatie van inhoudelijke expertise en persoonlijke coaching, waarbij ze studenten helpt bij het ontwikkelen van effectieve studievaardigheden en het overwinnen van uitdagingen zoals uitstelgedrag en faalangst.

    Yvette's internationale ervaring en brede academische achtergrond maken haar tot een veelzijdige en deskundige begeleider voor studenten die streven naar succes in hun academische loopbaan.

    Motivatie

    Als ik 'het kwartje zie vallen' bij de student en zij zelfstandig verder kunnen gaan. Als scriptiebegeleider haal ik voldoening uit het helpen van studenten bij het structureren en afronden van hun scriptie. Ik begrijp dat een scriptieproces uitdagend kan zijn (heb zelf 3 scripties geschreven) en streef ernaar om begeleiding op maat te bieden, waarbij ik studenten niet alleen inhoudelijk help, maar ook motiveer en begeleid in hun studiemanagement.

    Mijn aanpak

    Mijn aanpak is persoonlijk en doelgericht. Ik werk met praktische feedback en heldere uitleg om studenten te helpen grip te krijgen op hun onderzoek. Wel vind ik het belangrijk dat de student zelf blijft werken en afspraken inplant. Daarbij besteed ik veel aandacht aan academisch schrijven, methodologie en de rode draad in het verhaal. Door mijn ervaring met zowel kwalitatief als mixed-method onderzoek kan ik studenten in diverse vakgebieden ondersteunen. Ik geloof dat elke student in staat is een sterke scriptie te schrijven met de juiste begeleiding en structuur.

    Opleiding

    Diploma 1: PhD Sociologie, Marketing, Economie, Psychologie aan University College London

    Diploma 2: Master consumer behaviour aan Wageningen University

    Diploma 3: Bachelor Commerciële economie aan Avans hogeschool

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers thesis-scriptiebegeleiding

      Bijles wiskunde, chemie of statistiek met Emily
        Hendrik-Ido-Ambacht
        Online
        Bio-Farmaceutische Wetenschappen
        Over Emily

        Ik ben een 23 jarige masterstudent Bio-Pharmaceutical Sciences. Ik heb mijn hele studententijd bijles gegeven aan middelbare school studenten in: Wiskunde en Scheikunde. Daarnaast werk ik nu ook twee jaar als student-assistent Biochemie aan de universiteit.

          Rotterdam
          Online
          Over Bas

          Gedurende mijn eigen leerweg heb ik de positieve invloed van de juiste studiebegeleiding ondervonden. Zelf kon ik hierbij een beroep doen op mijn ouders en mijn broer. Niet iedere jongere heeft deze luxe. Het lijkt mij bijzonder mooi deze leemte te vullen en ook deze jongeren in hun ontwikkeling te ondersteunen en te stimuleren.

          Momenteel werk ik geregeld als tentamensurveillant op een hogeschool in Rotterdam. De omgang met de studenten aldaar vind ik erg plezierig.

          Ook binnen eigen kring bied ik graag een helpende hand. Vrienden weten mij te vinden als zij stuiten op studieproblemen. Met plezier help ik hen deze problemen te bedwingen. Uit de progressie die zij hierbij weten te boeken put ik grote voldoening. Op de scripties, papers en presentaties die hieruit voortvloeide ben ik bijzonder trots.

            Lage Zwaluwe
            Online
            Over Loes

            Ik houd van uitleggen en kan het ook goed. Ik heb een parttime baan en dus tijd om daarnaast bijles te geven. Ik heb reeds ervaring met het schrijven van scripties.

            Bijles maatschappijleer, aardrijkskunde of geschiedenis met Loes
              Made
              Breda
              Online
              Over Loes

              Ik ben eerstegraads docent Maatschappijleer. Mijn hart ligt in het onderwijs en bijles geven is een leuke manier om individueler contact te hebben met leerlingen/studenten en ze verder te helpen in hun onderwijsloopbaan. Ik weet dat mijn kwaliteiten, interesses en ervaring in deze functie goed tot hun recht komen.

              Bijles thesis-scriptiebegeleiding, Nederlands of Engels met Lidewij
              • +4 jaar ervaring

              Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Lidewij

              Al 4 studenten geholpen!

              • Online
              • Op locatie
              Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
              Den Haag
              Online
              Mensen rechten en bedrijfsvoering
              Over Lidewij

              Tijdens mijn rol als docent en mentor ben ik erachter gekomen dat ik het erg leuk vind om studenten te inspireren en te helpen in en tijdens hun studies. Ik ben geïnteresseerd in heel veel onderwerpen. Het geeft voldoening om ondersteuning te kunnen bieden zodat studenten weer een stapje verder kunnen met hun scriptie of verslag.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!