Bijles aardrijkskunde, Nederlands NT2 of maatschappijleer met Bente

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles aardrijkskunde, Nederlands NT2 of maatschappijleer met Bente
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Bente

    Ik ben een enthousiaste en geduldige verpleegkundige die tijd en ruimte heeft om studenten/scholieren te begeleiden en ondersteunen. Ik heb jarenlang in Engeland gewoond en gewerkt dus zeker wat betreft de Engelse taal ben ik goed in staat mensen te helpen.

    Motivatie

    Ik vind lesgeven en uitleggen erg leuk en draag graag mijn kennis over. Daarnaast vind ik het een uitdaging om studenten/ scholieren dingen zelf uit te laten zoeken en hen te begeleiden hoe zij dit zo goed mogelijk kunnen doen.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor HBO-V aan Hogeschool Rotterdam

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers aardrijkskunde

      Bijles aardrijkskunde, Grieks of studiebegeleiding met Tim
      • +4 jaar ervaring

      Bijles aardrijkskunde met Tim

      9,5/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Didam
      Online
      Oude Geschiedenis
      Over Tim

      Ik houd van de interactie met jongeren. Ik wil mijn vakkennis delen, zodat leerlingen oorzakelijke verbanden gaan zien in historische processen. Daarnaast wil ik ook de nieuwsgierigheid stimuleren, de kennis van Europese cultuur bevorderen en jongeren inspireren!

      Bijles economie, aardrijkskunde of maatschappijleer met Lotte
        Groningen
        Online
        Over Lotte

        Ik heb al vele jaren ervaring met het geven van bijles en ik vind het heel leuk om te doen. Ik vind het een leuke uitdaging om de leerlingen te helpen dingen te begrijpen. Ik ben geduldig en kan goed op verschillende manieren uitleggen. Ook probeer ik de leerlingen enthousiast te maken voor het vak. Ik probeer de lessen leuk te maken, ook al vinden ze het vak eigenlijk niet leuk. Daarnaast heb ik door mijn huidige studie (de PABO) en mijn voorgaande studie (Pedagogische wetenschappen) veel geleerd over lesgeven en over de ontwikkeling van kinderen. Dat kan ik ook goed toepassen bij het geven van bijlessen.

        Bijles recht, Frans of basisonderwijs met Marthe

          Bijles recht met Marthe

          • Online
          • Op locatie
          Groningen
          Online
          Over Marthe

          Mijn naam is Marthe, ik ben 21 jaar oud en ik kom uit Groningen. Ik studeer Rechten aan de Rijksuniversiteit Groningen en ik werk voor Vluchtelingenwerk op een asielzoekerscentrum. Naast mijn studie en werk heb ik nog genoeg tijd over om een paar uur per week bijles te geven. Ik heb dit vaker gedaan, en doe dit altijd met veel plezier. Ik ben begaan met kinderen en tieners en kan mij goed in hen inleven. Hierdoor kan ik goed contact maken met jongeren, wat mijns inziens nodig is voor het geven van bijles. Ik ben sociaal, enthousiast en geduldig. Ik ben van mening dat geduld een belangrijke eigenschap is voor iemand die bijles geeft. Door een geduldige (niet te verwarren met afwachtende) houding aan te nemen bouw je een band op met degene die je les geeft en zal deze zich makkelijker met vragen tot je richten en de stof beter in zich opnemen. Ik zou het heel leuk vinden om aan de slag te gaan als bijlesdocente en hoor graag van u!

          Bijles aardrijkskunde, Nederlands of Engels met Bert-Jan
            Groningen
            Commerciële Economie
            Over Bert-Jan

            Het geeft mij een goed gevoel om mensen te helpen met een probleem en om mensen over de wereld te leren. Mijn vriendin maakt wel eens de gekscherende opmerking dat ik van heel veel willekeurige zaken op de wereld een heel klein beetje weet. Ik strooi graag met feitjes en informatie over allerlei onderwerpen. Daarnaast is de flexibele aard van bijles geven ideaal voor naast mijn deeltijd studie.

            Bijles aardrijkskunde met Joeri
              Nijmegen
              Online
              Milieu- en maatschappijwetenschappen
              Over Joeri

              Ik heb altijd al een motivatie gehad om anderen te helpen als ze in de knoop komen met schoolwerk. Ik vond het leuk om samen met anderen te leren en systematisch te werk te gaan als voorbereiding op een toets. Ik ga dus graag aan de slag als huiswerkbegeleider, vooral voor het vak aardrijkskunde. Dat gevoel heeft zich de afgelopen jaren alleen maar versterkt sinds ik m'n bachelor sociale geografie heb voltooid en ben begonnen aan m'n master environment and society.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!