PhD Toegepaste Economische Wetenschappen
Katholieke Universiteit Leuven
Dilbeek , België
Leslocaties
Online
Leslocaties
Online
Over Randy
Na het behalen van een doctoraat in de toegepaste economische wetenschappen (corporate en entrepreneurial finance) aan de Katholieke Universiteit Leuven en de Schulich School of Business in Toronto ging ik aan de slag als financieel economist bij de Autoriteit voor Financiële Diensten en Markten (FSMA).Hiernaast word ik frequent ingeschakeld als financieel expert bij de Europese Raad, de Europese Commissie en de Europese marktautoriteit (ESMA). Ik ben geaffilieerd onderzoeker aan de Université Saint-Louis te Brussel
Motivatie
Tijdens mijn doctoraatsopleiding gaf ik geregeld les (econometrie en financiewezen) en begeleidde ik masterproefstudenten met hun scriptie. Momenteel geef ik nog sporadisch gastcolleges aan de Université Saint-Louis, de Arteveldehogeschool in Gent en de Katholieke Universiteit Leuven. Omdat ik graag studenten help, maar dit niet fulltime kan doen, zou ik graag ad hoc bijles geven.
Opleiding
Diploma 1: PhD Toegepaste Economische Wetenschappen aan Katholieke Universiteit Leuven
Diploma 2: Master Toegepaste Economische Wetenschappen aan Katholieke Universiteit Leuven
Bijles voor deze vakken
- Boekhouden
- Economie
- Management en organisatie
- Accounting & finance
- Excel
- Statistiek
- Thesis-scriptiebegeleiding
Meer bijlesgevers boekhouden
- +8 jaar ervaring
Bijles boekhouden met Kenneth Freddy
- Online
- Op locatie
Over Kenneth Freddy
Kenneth heeft een achtergrond in de accountancy-fiscaliteit en werkt als boekhouder. Daarnaast heeft hij veel ervaring met bijlessen economie en boekhouden voor leerlingen en studenten.

Over Jens
Als doctoraatsonderzoeker binnen Accounting Education onderzoek ik met NABO (Nieuwe Aanpak Boekhoudonderwijs) hoe boekhouden efficiënt en effectief kan worden aangeleerd. Via bijles wil ik die inzichten ook in de praktijk toepassen en tegelijk mijn passie voor lesgeven levendig houden.
- +8 jaar ervaring
Bijles boekhouden met Tom
- Online
- Op locatie
Over Tom
Voor mij is het bijzonder interessant om de studenten bij te staan met een waaier aan concrete praktijkervaring
- +7 jaar ervaring
Bijles boekhouden met Danny
- Online
- Op locatie
Over Danny
Daar ik nu toch al een tijdje in het vak zit merk ik vaak bij nieuwkomers in het bedrijf dat de kennis van excel zeer beperkt is en excel vaak ook fout gebruikt wordt. Aan mijn collega's op het werk geef ik nu zelf ook wat bijsturing in excel en dit bevalt me zeer goed daarmee dat ik dit vanaf nu ook wil aanleren aan mensen buiten het bedrijf. Leeftijd maakt op zich niet zoveel uit hiervoor.

- +5 jaar ervaring
Bijles boekhouden met Edgard
- Online
- Op locatie
Over Edgard
Door de coronacrisis hebben de studenten het niet gemakkelijk, daarom wil ik hen helpen de leerachterstand weg te werken. Ik heb 20 jaar ervaring opgedaan in het onderwijs en heb ook al veel ervaring met het geven van bijles aan studenten.