Bijles economie, studiebegeleiding of Nederlands met Tom

    Leslocaties
    • Op locatie

    Bijles economie, studiebegeleiding of Nederlands met Tom
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Tom

    Ik studeerde in 2021 af in de Meertalige Communicatie en hou me de komende jaren bezig met de Educatieve Master voor de talen Engels, Duits en Nederlands. Ik geef al een tijdje bijles en gaf in de zomer van 2021 ook les Nederlands aan Franstalige jongeren.

    Motivatie

    Bijles geven is een topjob, omdat je mensen kan motiveren voor een vak waar ze misschien nog geen echte interesse voor hadden. Een mooi slaagcijfer op het einde van het jaar bij die leerlingen/studenten zien, is voor mij de kers op de taart.

    Mijn aanpak

    Ik pas me aan de leerling aan, iedereen heeft andere eisen en noden. De eerste lessen is het voornamelijk wat zoeken naar wat het beste werkt en wat de leerling nodig heeft. Daarna kan ik doelgericht aan de slag gaan en eventuele zwaktes van de leerling remediëren en sterktes nog meer doen uitspelen.

    Opleiding

    Diploma 1: Master Meertalige Communicatie aan UGent

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers economie

      Bijles economie, studiebegeleiding of boekhouden met Isabelle
      • +5 jaar ervaring

      Bijles economie met Isabelle

      9,1/10 (13 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Laarne
      Online
      Geaggregeerde secundair onderwijs - groep 2
      Over Isabelle

      Ik ben gemotiveerd om leerlingen, studenten en volwassenen te helpen meer inzicht te krijgen in economische vakken en/of toegepaste informatica. Momenteel geef ik bijles aan enkele leerlingen in het secundair onderwijs en het is fijn om te zien dat ze vooruitgang boeken en slagen in hun examens. Door mijn ervaring als docent binnen de Examencommisie help ik leerlingen ook graag verder met hun individueel traject: van het kiezen van handboeken, het inplannen van examens, het stellen van deadlines en het opmaken van een planning tot het interpreteren van de vakfiches.

      Bijles economie, statistiek of programmeren en webdesign met Kasper

        Bijles economie met Kasper

        8,3/10 (1 beoordeling)

        • Online
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Merchtem
        Online
        Business Engineering - Data analytics
        Over Kasper

        Door bijles te geven en iemand te helpen om bepaalde complexe leerstof te begrijpen, hoop ik een positieve, directe impact te hebben.

        Bijles economie, geschiedenis of maatschappijleer met Jasper
        • +8 jaar ervaring

        Bijles economie met Jasper

        9,8/10 (2 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Melle
        Gent
        Online
        geschiedenis + leraar economie/geschiedenis
        Over Jasper

        Ik geef nu tien jaar les en ik hou ervan om jongeren te activeren en enthousiast te maken. Dat is zeker een sterkte van mij. Ik kan jongeren motiveren door in dialoog te gaan. Ik kan als bijlesleerkracht net daar nog een beetje meer betekenen.

        Bijles economie, basisonderwijs of management en organisatie met Zaraï

          Bijles economie met Zaraï

          9,1/10 (2 beoordelingen)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Gent
          Online
          Economie
          Over Zaraï

          Ik geloof er sterk in dat elk kind of jongere met de juiste aanpak en persoon naast hem/haar zich goed kan ontplooien en op die manier het potentieel naar boven komt. Ik haal superveel voldoening uit het ondersteunen van jongeren en op die manier de groei kunnen zien.
          Ik zie bijles geven als een manier om mijn persoonlijkheid verder te ontwikkelen.

          Bijles economie, wiskunde of huiswerkbegeleiding met Sarah
          • +1 jaar ervaring

          Bijles economie met Sarah

          10/10 (1 beoordeling)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Kontich
          Online
          Handelswetenschapen
          Over Sarah

          Iemand helpen met iets wat ik zeer graag doe. Iemand meer zelfvertrouwen zien krijgen, geef mij zelf ook veel voldoening.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!