Universiteit Gent
Oostrozebeke , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Thomas
Hallo, ik ben Thomas, 21 jaar en student Bestuurskunde en Publiek Management aan Universiteit Gent. Ik zit momenteel in mijn Master en heb reeds werkervaring als stagiair op de aankoopdienst van een Gents ziekenhuis. Daarnaast geef ik al heel wat jaren sporttraining (badminton, boksen en sportkampen) aan jongeren tussen 6 en 18 jaar, waaruit ik enorm veel voldoening haal!
Motivatie
Bijles geven vind ik leuk, omdat ik graag met jongeren omga en er enorm van geniet om hen iets te kunnen bijbrengen en hen bijgevolg te zien verbeteren. Ik help regelmatig vrienden en familieleden met talen of andere vakken waarvan ik de nodige kennis heb.
Mijn aanpak
Ten eerste vind ik het belangrijk om een goede band op te bouwen met de student. Ik ben spontaan en goedlachs, wat kan helpen om snel het ijs te breken en een vriendschappelijke sfeer te creëren. Daarnaast kan ik natuurlijk ook gedisciplineerd zijn wanneer nodig, zodat de lessen toch op een structurele manier verlopen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor aan Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers frans
- +5 jaar ervaring
Bijles Frans met Geneviève
- Online
- Op locatie
Over Geneviève
Bijles is voor mij nog net iets persoonlijker en doeltreffender dan het lesgeven voor een hele klas. Bij bijles kan je je specifiek richten op de noden van de individuele leerling en kan je de aanpak en interactie heel persoonsafhankelijk maken. Dit is ook net wat het zo boeiend maakt. Ik heb intussen door studiebegeleiding van zowel lager als middelbaar onderwijs te geven, heel veel vakken en cursussen leren kennen. Ik weet waar te zoeken achter extra oefeningen, en ik heb intussen al een aardig beeld van wat de moeilijkheden zoal zijn. Bijles geven heeft mij al zoveel geleerd dat ik het een boeiende uitdaging blijf vinden, die ik met heel veel passie doe.

- +6 jaar ervaring
Bijles Frans met Veerle
- Op locatie
Over Veerle
Ik houd erg van talen en wil graag in specialisatie werken, waarbij ik mij ten dienste kan stellen. Professioneel vond ik het altijd al fijn om polyvalent werkzaam te zijn, met vele persoonlijke contacten, adviserend/begeleidend en met toepassing van talen, vandaar mijn interesse hiervoor.

Bijles Frans met Elmira
- Online
- Op locatie
Over Elmira
Talen zijn een passie voor mij. Iedere dag ben ik er graag mee bezig.

Bijles Frans met Floris
- Online
- Op locatie
Over Floris
Na een positieve ervaring als mentor op een zomerkamp merkte ik hoe motiverend het is om jongeren te begeleiden en hen vooruit te zien gaan. Dat heeft mijn interesse in lesgeven verder versterkt.

- +7 jaar ervaring
Bijles Frans met Margaretha (Greta)
- Online
- Op locatie
Over Margaretha (Greta)
Ik heb een passie voor talen en voor leren. Zelf bijleren en anderen helpen om te leren, daar haal ik veel voldoening uit. Ik wil graag professioneel actief blijven en tijd en moeite investeren om anderen over de drempels van de soms moeilijke studie van een vreemde taal heen te helpen. Ik denk graag na over de beste aanpak om iemand te motiveren en vooruit te helpen. Ik heb ervaring met jongeren, maar ook met volwassenen die hun kennis van het Frans of het Nederlands willen verbeteren, zowel voor professionele als persoonlijke doelen. Met plezier ga ik op zoek naar aangepaste leermethoden en originele materialen, en ik leef mijn creativiteit graag uit in het ontwikkelen van een aanpak op maat van de jonge of minder jonge bijlesnemer.