Master IT en management
Universiteit Gent
Tielt , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Emma
In het middelbaar studeerde ik economie. Door mijn interesse economie, besloot ik om Handelswetenschappen te studeren aan de universiteit. Maar ik interesseerde me ook in wiskunde en IT waardoor ik afstudeerde in een master IT en Management.
Omdat ik graag met jongeren werk, begon ik de lerarenopleiding in economie. Verder hielp ik medestudenten graag en volgens hen kan ik het goed uitleggen.
Motivatie
Ik hou niet van stilzitten. In mijn vrije tijd doe ik dan ook graag iets nuttig voor leerlingen die het wat moeilijker hebben in een gewone klassituatie. Ik heb studenten ook altijd graag geholpen met leerstof uit te leggen.
Mijn aanpak
Mijn job is pas klaar zodra de student het begrijpt. Vanbuiten leren vind ik geen goede manier. Zo blijft de leerstof niet hangen en kan je de informatie vaak niet toepassen. Samen denken we na over het 'waarom' om een level van begrijpen te garanderen.
Opleiding
Diploma 1: Master IT en management aan Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
- Informatica
- Excel
- Microsoft Office
- Boekhouden
- Economie
- Wiskunde
Meer bijlesgevers informatica

Bijles informatica met Renée
- Online
- Op locatie
Over Renée
Naast mijn freelancejob vind ik het fijn kinderen en jongeren te helpen met het behalen van hun doelen!

Bijles cursus iPad met charlotte
- Op locatie
Over charlotte
Ik heb reeds 5 jaar ervaring in het onderwijs, waarvan 2 jaar in het buitengewoon onderwijs en 3 jaar in het regulier onderwijs. In deze tewerkstellingen kreeg ik de kans om te proeven van verschillende vakken, mijn kennis te verbreden en in te zetten op differentiatie. Ik geloof er namelijk in dat iedere leerling de maximale kansen moet krijgen om in zijn/ haar onderwijsloopbaan te slagen.
Ik kreeg reeds de kans om van verschillende facetten van het onderwijs te proeven. Hierdoor deed ik reeds veel ervaring op met een brede waaier aan leerlingen. Ik heb reeds ervaring bij leerlingen met ASS, hechtingsproblematiek, gedragsproblemen, visuele en auditieve beperking. Dit vraagt als leerkracht een constante aanpassing van je lesmethode. Deze ervaring heeft er dan ook voor gezorgd dat ik mij zeer flexibel kan opstellen.

Bijles ander met Derkien
- Online
- Op locatie
Over Derkien
Ik geef graag bijles, omdat ik het leuk vind om met kinderen te werken en hen te zien evolueren. Daarnaast zou ik later graag eventueel doctoreren, waarbij onderwijservaring eveneens van groot belang is. Ik wil mij dus graag inzetten voor het gebruiken en doorgeven van mijn kennis om zo kinderen vooruit te helpen!

Bijles wiskunde met Davy
- Online
- Op locatie
Over Davy
Het geeft bijzonder veel voldoening om kennis en ervaring te kunnen delen en anderen te helpen om complexe onderwerpen beter te begrijpen. Vanuit mijn academische en professionele achtergrond ben ik gewend om mij in moeilijke technische materie te verdiepen, maar minstens even belangrijk vind ik het om die kennis op een duidelijke en toegankelijke manier uit te leggen.
Wat mij vooral motiveert, is het moment waarop iets dat aanvankelijk moeilijk of abstract lijkt, plots duidelijk wordt voor een leerling. Een goede score halen op een toets of examen is daarbij niet het uiteindelijke doel. Hoewel dat natuurlijk mooi meegenomen is en motiverend kan zijn voor de leerling, probeer ik er vooral voor te zorgen dat de leerling inzicht opbouwt in de materie en zo met meer zelfvertrouwen de lessen kan volgen. Als we daarin slagen, komen de resultaten vanzelf.

- Nieuw!
Bijles C++ met Stef
- Online
- Op locatie
Over Stef
Als je kiest om bijles te volgen, heb je al het belangrijkste om te slagen: de inzet om te verbeteren. Ik help graag om die inzet om te zetten in echte vooruitgang! Voor mij is het leukste aan bijles geven om iemand nieuwe inzichten of andere manieren van denken aan te reiken, en te zien hoe die persoon daarmee hun doel bereikt.