Master Bedrijfspsychologie
Ugent
De Pinte , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Eline
Ik ben 21 jaar en studeer Bedrijfspsychologie aan de Ugent. In mijn vrije tijd ben ik graag bezig met verschillende dingen zoals lezingen bijwonen, sporten, workshops volgen, maar vooral reizen maken. Ik hou er van om nieuwe culturen te ontdekken, omdat het zo boeiend is om te zien hoe de rest van de wereld ineen zit.
Motivatie
Ik ben een 21-jarige studente Bedrijfspsychologie die graag bezig is met mensen. Het is belangrijk dat er samengewerkt wordt om het zo leerrijk en aangenaam mogelijk te maken voor beide partijen. Ik ben geïnteresseerd om volgende vakken te geven: Engels, Latijn, geschiedenis, Nederlands, huiswerk en studiebegeleiding.
Opleiding
Diploma 1: Master Bedrijfspsychologie aan Ugent
Diploma 2: Bachelor Bedrijfspsychologie aan Ugent
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers latijn
- +3 jaar ervaring
Bijles Latijn met Anaïs
- Op locatie
Over Anaïs
Ik houd erg van een één-op-één contact. Ik gaf reeds 2 jaar bijles Latijn aan een leerlinge van de eerste graad. Ook heb ik een eerstejaarsstudent voorbereid op haar examen Latijn (met succes). Daarnaast gaf ik Nederlands aan een Franse jongen die zich voorbereidde op zijn baccalaureaat (toen ik in Lyon woonde).

- +3 jaar ervaring
Bijles Latijn met Jonathan
- Online
- Op locatie
Over Jonathan
Het spreekt me enorm aan mensen 1-op-1 of in kleinere groep rond mij te hebben en samen vorderingen te maken rond een materie. Toen ik tijdens mijn studies bijles gaf, vond ik zeer fijn om technieken toe te passen en de kennis op maat te maken van de leerling. Het motiveert me enorm om evolutie te zien in de leerling(e) en de uitdaging te verleggen.

- +1 jaar ervaring
Bijles Latijn met Ruben
- Online
- Op locatie
Over Ruben
Ik ben overtuigd van het belang van onderwijs. Elk kind heeft recht op onderwijskansen.

- +4 jaar ervaring
Bijles Latijn met Herman
- Op locatie
Over Herman
Ik ben zelf zeer gepassioneerd door Latijn en Grieks: de talen op zich (als systeem: de taalkunde), de werken die in deze talen tot stand kwamen (de letterkunde) en bij uitbreiding de hele cultuur van de klassieke oudheid. Dat waren ook mijn beweegredenen om deze talen grondig te bestuderen. Ik wil de kennis die ik verworven heb graag delen met studenten. Ik wil ook bijdragen om het zelfvertrouwen bij studenten te vergroten en ik wil hen helpen obstakels bij de studie te overwinnen. In de bijlessen die ik reeds gaf, haalde ik veel voldoening uit het feit de studenten te zien groeien en te zien vooruitgaan in de studie van talen die me nauw aan het hart liggen.

- +6 jaar ervaring
Bijles Latijn met Koen
- Online
- Op locatie
Over Koen
Ik heb het na mijn opleiding altijd wel een beetje jammer gevonden dat ik niet in het onderwijs aan de slag kon, door omstandigheden. Kennisoverdracht geeft me altijd voldoening.