- +1 jaar ervaring
Master Economie
KULeuven
Tienen , België
Leslocaties
Online
Leslocaties
Online
Over Michiel
Ik heb ervaring als leerkracht Economie in de derde graad, waar ik lesgaf aan leerlingen van 16 tot 21 jaar. Daarnaast heb ik bijlessen gegeven aan zowel jongeren als studenten, waardoor ik bedreven ben in het aanpassen van lesmateriaal aan verschillende leerbehoeften.
Motivatie
Deze komt voort uit mijn passie voor onderwijs en technologie. Ik geloof dat online onderwijs de toekomst is en ik wil bijdragen aan de ontwikkeling van innovatieve leermethoden die toegankelijk zijn voor iedereen. Bovendien geeft de flexibiliteit van online lesgeven mij de kans om leerlingen op een persoonlijke en effectieve manier te ondersteunen, ongeacht hun locatie.
Mijn aanpak
Mijn aanpak als lesgever is gericht op interactief en studentgericht onderwijs. Ik streef ernaar om een stimulerende leeromgeving te creëren waarin leerlingen actief betrokken zijn bij het leerproces. Dit doe ik door het gebruik van diverse didactische methoden, zoals groepsdiscussies, praktische oefeningen en digitale hulpmiddelen. Ik pas mijn lesmateriaal aan de behoeften en niveaus van mijn leerlingen aan en moedig hen aan om kritisch te denken en zelfstandig te leren. Daarnaast hecht ik veel waarde aan open communicatie en feedback, zodat ik mijn lessen voortdurend kan verbeteren en aanpassen aan de wensen van mijn studenten.
Opleiding
Diploma 1: Master Economie aan KULeuven
Bijles voor deze vakken
- Accounting & finance
- Basisonderwijs
- Boekhouden
- Cursus iPad
- Economie
- Huiswerkbegeleiding
- Informatica
- Marketing
- Microsoft Office
- Nederlands
Meer bijlesgevers microsoft office

Bijles Microsoft Office met Frederik
- Op locatie
Over Frederik
Ik zou graag mijn interesses en kennis voor wetenschap en onderzoek gebruiken om dit over te brengen naar anderen.

Bijles cursus iPad met Jana
- Online
- Op locatie
Over Jana
Na het behalen van mijn diploma van het middelbaar ben ik gaan studeren in Leuven. Vier jaar later ben ik afgestudeerd als criminologe in de Criminologische Wetenschappen aan de KU Leuven. Sinds een jaartje werk ik als HR consultant bij Partena Professional in Brussel. Ik ben een heel sociaal en gemotiveerd persoon. Tijdens mijn schoolcarrière vond ik discipline heel belangrijk. We moeten een gezonde balans vinden tussen studeren en ontspannen, waardoor we op een aangename en efficiënte manier kunnen studeren.

Bijles basisonderwijs met Jelle
- Online
- Op locatie
Over Jelle
Ik ben iemand die geen problemen heeft met veel leerstof te verwerken in korte tijd. En daarboven kan ik deze leerstof meestal ook goed en begrijpelijk overbrengen naar anderen toe. Als ik anderen kan helpen met de leerstof, ben ik steeds bereid dit te doen en het valt me ook op dat door iets uit te leggen, het mij vaak nog duidelijker wordt dan ervoor.

Bijles informatica met Dorien
- Online
- Op locatie
Over Dorien
Ik zou graag bijlesgeven omdat dat mij zelf veel heeft geholpen in mijn studies en ik het jammer zou vinden als ik met sommige kennis niks doe.
- Nieuw!
Bijles basisonderwijs met Inez
- Online
- Op locatie
Over Inez
Ik wil leerlingen helpen hun doelen te bereiken. Ik heb bij medestudenten gemerkt dat een tikkeltje extra motivatie en extra ondersteuning veel kunnen doen.