Bachelor Economics & Statistics
Singapore Management University
Zonhoven , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Adam
Honours & Cum Laude Economie student aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam.
Ik heb 2 jaar als Teaching Assistant gewerkt waar ik eerste en tweedejaarsstudenten les heb gegeven in vakken zoals economie, Engels, schrijfvaardigheid,..
Motivatie
Voordat ik gevonden had hoe ik het beste studeer, had ik ook moeite met bepaalde vakken. Dat komt omdat er weinig aandacht wordt besteed aan hoe je moet "leren leren". Ik wil studenten niet alleen helpen met een bepaald vak, maar ze ook een efficiente studiemethode aanleren.
Mijn aanpak
Ik geloof dat iedere student een andere aanpak nodig heeft. Iedereen neemt informatie het beste op via een andere manier. Met behulp van mijn ervaring kan ik hier goed op inspelen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Economics & Statistics aan Singapore Management University
Diploma 2: Bachelor Economics & Business Economics aan Erasmus University Rotterdam
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers nederlands

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Lieselotte
- Online
- Op locatie
Over Lieselotte
Ik wil graag mijn expertise gebruiken om heel waardevolle bijlessen te bieden.

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Elke
- Online
- Op locatie
Over Elke
Ik vind het interessant om één-op-één te werken en leerlingen of studenten individueel te begeleiden. Ook vind ik het spontane karakter van de bijlesonderwerpen erg leuk.

- +5 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Mia
- Online
- Op locatie
Over Mia
Lesgeven is een passie en dat verleer je niet. Het geeft mij ook een goed gevoel als mijn studenten de leerstof begrijpen.

Bijles Nederlands met Patricia
- Online
- Op locatie
Over Patricia
Aanvankelijk startte ik als freelance copywriter en creatief begeleider. Gaandeweg wil ik mijn weg zoeken in hoe ik mijn nieuwe carrière als freelancer vorm zal geven. De hulpverlener in mij zal nooit volledig verdwijnen en het lijkt me fijn om met een nieuwe doelgroep, kinderen en jongeren, aan de slag te gaan, hen te helpen en te begeleiden.

- +3 jaar ervaring
Over Jade
Ik geef graag bijles omdat ik het ontzettend waardevol vind om jongeren en studenten te zien groeien in hun zelfvertrouwen en vaardigheden. Het geeft mij energie om samen stap voor stap inzicht te creëren, moeilijkheden om te buigen en te tonen dat leren ook haalbaar en zelfs leuk kan zijn. Voor mij is bijles geven niet alleen kennis doorgeven, maar ook jongeren motiveren en ondersteunen zodat ze sterker in hun schoenen staan.