Master Industrieel ingenieur chemie
Ugent
Lebbeke , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Motivatie
Ik geef bijles om ervaring op te doen als docent in het middelbaar of op de hogeschool. Ik haal er voldoening uit om studenten te helpen.
Mijn aanpak
Eerst kijk ik of mijn leerlingen alles begrijpen. Iets begrijpen is veel belangrijker dan iets van buiten leren. Wanneer een student alles begrijpt, kunnen we samen de oefeningen oplossen.
Opleiding
Diploma 1: Master Industrieel ingenieur chemie aan Ugent
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers nederlands

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Katrien
- Online
- Op locatie
Over Katrien
Gelet op de nogal schrijnende situatie in het onderwijs kriebelt het opnieuw om, naast mijn hoofdberoep, leerlingen wat extra ondersteuning te bieden, in de eerste plaats voor het 'probleemvak' Frans.
- +3 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Katrien
- Online
- Op locatie
Over Katrien
Aangezien ik de voorbije jaren ervaring heb opgedaan in het onderwijs, zowel klassikaal als individueel, vind ik het ook interessant om die naast de school verder te zetten. Er zijn zoveel jongeren die op school niet de juiste begeleiding krijgen, omdat het te druk is of ze het niet op tijd aangeven of om zoveel andere redenen, dat ik hier ook een steentje wil bijdragen.

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Thierry
- Online
- Op locatie
Over Thierry
Enthousiasmeren, versterken, verbreden en verdiepen, dat zijn mijn drijfveren om vanuit mijn passie voor taal anderen te helpen bij hun taaltraject.

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Toon
- Online
- Op locatie
Over Toon
Na mijn studies ben ik meteen beginnen te werken als journalist. Ik ben dus nooit écht leraar geweest. Met deze bijlessen hoop ik toch het leraren-gevoel weer te ervaren en jongeren te kunnen helpen met de vragen die ze hebben over het vak Nederlands.

Bijles Nederlands met Jan
- Online
- Op locatie
Over Jan
Wat mij het meest motiveert, is het moment waarop iets “klikt” bij een leerling. Taal en geschiedenis kunnen soms abstract of moeilijk lijken, maar ik haal er veel voldoening uit om die drempel weg te nemen en complexe materie helder en toegankelijk te maken.
Door mijn ervaring met verschillende leeftijden en achtergronden heb ik geleerd dat elke leerling een eigen aanpak nodig heeft. Die zoektocht naar de juiste methode, en het zien groeien van vertrouwen en zelfstandigheid, geven mij veel energie. Bijles is voor mij dan ook meer dan enkel kennis overbrengen: het is begeleiden, motiveren en samen vooruitgang boeken.
Daarnaast blijf ik zelf sterk geboeid door taal en cultuur, en deel ik die interesse graag met anderen. Het geeft me veel voldoening om mijn passie om te zetten in concrete vooruitgang bij leerlingen en studenten.