• +1 jaar ervaring

Bijles Nederlands, Nederlands NT2 of maatschappijleer met Ella

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles Nederlands, Nederlands NT2 of maatschappijleer met Ella
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Ella

Hoi! Mijn naam is Ella en ik ben 26 jaar oud. Momenteel werk ik met veel passie als docent basiseducatie (Nederlands NT2).
Ik studeerde twee jaar Arabisch en behaalde daarna een bachelor in de journalistiek. Mijn talenknobbel ontwikkelde ik niet alleen tijdens mijn studies in de Arabistiek en journalistiek — waar ik drie jaar lang ondergedompeld werd in het Nederlands, Engels en Frans — maar ook tijdens mijn middelbare schoolcarrière: ik studeerde af in de richting Latijn-Talen.
Uiteindelijk behaalde ik ook nog een master in de sociologie. In die opleiding kwamen mijn interesses in taal, maatschappij, samenleving en geschiedenis prachtig samen. Je mag me dus ook gerust inschakelen voor sociaal-gerelateerde vakken of geschiedkundige vragen!

Motivatie

Ik houd enorm van lesgeven. Ik vul mijn dagen met het doceren van Nederlands (NT2), maar ik heb nog wat vrije tijd over die ik graag besteed aan het ondersteunen van kinderen en jongeren waar nodig.
Doordat ik zelf vele jaren heb gestudeerd, kan ik me moeiteloos verplaatsen in de leerling tegenover mij. Soms helpt een extra duwtje in de rug — iemand die je net dat beetje extra vertrouwen in jezelf geeft — door samen de leerstof nog eens te overlopen, een goede planning op te stellen, zaken extra duidelijk te maken of simpelweg nieuwe methodes aan te reiken om te ‘leren leren’.

Mijn aanpak

Momenteel geef ik les aan niet-gealfabetiseerde nieuwkomers. De niveaus binnen een klas zijn vaak erg verschillend. Daarom ben ik het gewend mijn aanpak steeds af te stemmen op de individuele noden van elke leerling.
Ik streef ernaar om werkvormen te vinden die het beste resultaat opleveren voor elke leerling of cursist. Daarnaast ben ik ervan overtuigd dat geduld en een rustige uitstraling de sleutel zijn tot vooruitgang.
Vaak begint progressie bij het geloof in jezelf, en dat lukt meestal beter als er iemand tegenover je zit die in jou gelooft!

Opleiding

Diploma 1: Master sociologie aan UGent

Diploma 2: Bachelor Journalistiek aan Arteveldehogeschool

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers nederlands

    Bijles Nederlands, wiskunde of Frans met Nele
    • Nieuw!

    Bijles Nederlands met Nele

    Al 2 studenten geholpen!

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Moorslede
    Online
    Logopedie
    Over Nele

    Ik haal veel voldoening uit het werken met leerlingen en wil hen echt sterker maken door hen het zelfvertrouwen te geven in de voor hen moeilijkere leerstof. Ik geloof sterk in het motiveren van kinderen bij succeservaringen, hoe klein die successen dan ook mogen zijn. Iedere stap is één vooruit.

    Bijles Nederlands, basisonderwijs of Latijn met Diana
    • +3 jaar ervaring

    Bijles Nederlands met Diana

    Al 1 student geholpen!

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Komen-Waasten
    Leuven
    Online
    Rechten
    Over Diana

    Ik heb zelf tijdens de middelbare school efficiënte studietechnieken gebruikt waardoor mijn tijd op school heel vlot ging en ik daarnaast van mijn hobby's kon genieten. Ik geef dit heel graag door aan anderen.

    Bijles Nederlands of Nederlands NT2 met Evelyn

      Bijles Nederlands met Evelyn

      Al 1 student geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Hooglede
      Online
      Leerkracht Lager Onderwijs
      Over Evelyn

      Wanneer ik lesgeef, haal ik veel voldoening uit de positieve energie en dankbaarheid die ik van mijn leerlingen terugkrijg.
      Hun enthousiasme en groei werken motiverend en geven mij extra drive om hen zo goed mogelijk te begeleiden.
      Die wederzijdse positiviteit zorgt voor een fijne leersfeer waarin zowel de leerling als ikzelf blijven groeien.

      Bijles Nederlands, basisonderwijs of thesis-scriptiebegeleiding met Maya
      • +2 jaar ervaring

      Bijles Nederlands met Maya

      9,9/10 (4 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Knesselare
      Online
      Kleuteronderwijs
      Over Maya

      Ik vind het leuk als ik kinderen kan zien groeien in het algemeen. Ik sta zeker open voor extra uitdaging en waar ik me dan eventueel moet bijscholen om toch dingen te kunnen geven aan de kids.

      Bijles Nederlands, studiebegeleiding of basisonderwijs met Pauline
      • +5 jaar ervaring

      Bijles Nederlands met Pauline

      9,7/10 (3 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gavere
      Online
      Educatieve in de talen
      Over Pauline

      Ik haal veel voldoening uit het zoeken naar de aanpak die bij een leerling past en uit het stap voor stap boeken van vooruitgang. Het geeft mij energie om moeilijke leerstof begrijpelijk te maken en leerlingen te helpen ontdekken dat ze meer kunnen dan ze zelf soms denken.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!