• +1 jaar ervaring

Bijles wiskunde, statistiek of basisonderwijs met Eva

7,8 (1 beoordeling)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles wiskunde, statistiek of basisonderwijs met Eva
7,8 (1 beoordeling)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Eva

Ik ben 22 jaar en een laatstejaarsstudente Handelsingenieur: Operations Management. Ik babysit regelmatig sinds mijn 15e en ben twee jaar geleden begonnen als (hoofd)animator op kampen.

Motivatie

Ik haal veel voldoening uit het helpen van jongeren en versterk graag mijn skills op het vlak van lesgeven.

Mijn aanpak

Ik ben graag goed voorbereid door op voorhand te vragen waar de problemen zitten.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Handelsingenieur aan Universiteit Gent

Bijles voor deze vakken

Reviews (1)

  • Sophie's review for Eva

    Sophie

    Houthulst

    1 jaar, 5 maanden geleden

    Sophie’s lesonderwerp

    Student 3de bachelor Handelsingenieur (UGent) wenst ondersteuning bij wiskunde. Er is vooral hulp nodig bij de oefeningen. De onderwerpen zijn vectorrekening, het veld van de complexe getallen, dynamische analyse: differentiaalvergelijkingen, de transformatie van Laplace, dynamische analyse: differentievergelijkingen, vectorruimtes en dubbelintegralen.

    Sophie’s review over les Wiskunde

    heel goed

*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

Meer bijlesgevers wiskunde

Bijles programmeren, Java of studiebegeleiding met Mathias
  • +8 jaar ervaring

Bijles programmeren met Mathias

Al 4 studenten geholpen!

  • Online
  • Op locatie
Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
Sint-Denijs-Westrem
Online
Doctor of Computer Science Engineering
Over Mathias

Ik geef bijles omdat ik een passie heb voor onderwijs. Momenteel begeleid ik als assistent masterstudenten Computer Science Engineering in een projectvak en bij masterthesissen tijdens mijn werk als onderzoeker. Ik doe dit bijzonder graag en help graag waar ik kan.

Bijles wiskunde, statistiek of toelatingsproef met Marc
  • +6 jaar ervaring

Bijles wiskunde met Marc

9,0/10 (26 beoordelingen)

  • Online
Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
Gent
Online
Actuariële Wetenschappen
Over Marc

Ik ben bereid jou te helpen in de problemen die je hebt met de vakken wiskunde of statistiek. Heb je interesse in mijn aanbod, contacteer BijlesHuis dan gerust. Ik stel voor dat we eerst jouw probleem bekijken en nagaan in welke mate ik je kan helpen (theorie, oefeningen en/of manier van aanpak).

Bijles wiskunde of fysica met Johan
  • +4 jaar ervaring

Bijles wiskunde met Johan

9,0/10 (10 beoordelingen)

  • Online
Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
De Pinte
Online
Toegepaste Wetenschappen
Over Johan

Het leukste aan bijles geven vind ik hoe de leerling positief evolueert en natuurlijk ook wanneer ik nadien een dankjewel krijg omwille van hun resultaat.

Bijles wiskunde, mechanica of elektriciteit met Valère
  • +1 jaar ervaring

Bijles wiskunde met Valère

10/10 (1 beoordeling)

  • Online
  • Op locatie
Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
Gent
Online
Industrieel ingenieur Elektromechanica
Over Valère

Ik hoor en zie overal dat het niveau van de studentenkennis in vakken zoals wiskunde, fysica etc. daalt. Ik vind dit heel jammer omdat dit vroeger mijn favoriete vakken waren en ik de basiskennis van deze vakken als essentieel beschouw voor het leven. Niet iedereen moet een expert zijn in deze vakken, maar een goeie basis is nodig. Ik zou dus graag mijn kennis en talent gebruiken om jongeren hierbij te helpen.

Bijles wiskunde, Frans of studiebegeleiding met Carla
  • +2 jaar ervaring

Bijles wiskunde met Carla

9,2/10 (39 beoordelingen)

  • Online
  • Op locatie
Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
Genk
Online
Preventie Adviseur Niv.
Over Carla

De laatste jaren werk ik met mensen in plaats van met materialen, wat minstens even boeiend is. Naast mijn vakkennis breng ik ook levenservaring mee. Als life coach en mind expert combineer ik het bijbrengen van vakinhoud met het werken aan onderliggende faalangst, eigenwaarde en andere persoonlijke thema’s, wanneer dit nodig is. Ik ondersteun mijn studenten bij het opbouwen van een studieplanning en geef hen methodieken die ik persoonlijk op maat formuleer, gebaseerd op mijn ruime ervaring.

Gezien mijn achtergrond werk ik onder de naam Geluksarchitect. Als coach is het mijn missie om mijn studenten te begeleiden naar de beste versie van zichzelf en hen te helpen beperkende overtuigingen om te keren. Dit is precies wat ik ook als bijlesgever te bieden heb. Ik geef met plezier 1-op-1 bijles en ben ervan overtuigd dat ik een waardevolle bijdrage kan leveren aan de ontwikkeling van mijn studenten. Lesgeven is voor mij meer dan een vak; het geeft me energie en voldoening, en ik zie dagelijks hoe mijn studenten vooruitgaan.

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

Bedankt voor je aanmelding!