Master LCIE Entrepreneurship Academy
KU Leuven
Londerzeel , België
Steenhuffel , België
Leuven , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Als doctoraal onderzoeker in de bio-ingenieurswetenschappen heb ik een uitgebreide kennis van wetenschappen in een academische setting. Ik sta ook heel dicht bij de toepassingen van die kennis in real life, wat studenten tot de verbeelding kan spreken. Ik denk dat ik om die reden de juiste persoon ben om te motiveren en te inspireren en laat dat nu juist de fundering zijn tot het slagen van een toets/examen. Daarnaast wil ik helpen om nieuwe kennis bij te brengen. Ik ben een zeer geduldig persoon en het schrikt mij niet af om op een creatieve manier om te gaan met een bepaald onderwerp. Een andere invalshoek, een essentiële nuance of een handige tip, dat zijn dingen die ik kan bieden.
Opleiding
Diploma 1: Master LCIE Entrepreneurship Academy aan KU Leuven
Diploma 2: Master Bio-ingenieurswetenschappen (bionanotechnologie) aan KU Leuven
Bijles voor deze vakken
- Biologie
- Chemie
- Fysica
- Mechanica
- Statistiek
- Thermodynamica
- Toelatingsproef
- Wiskunde
Meer bijlesgevers wiskunde

- +7 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Mathijs
- Online
- Op locatie
Over Mathijs
Na drie jaar in een chemisch bedrijf gewerkt te hebben, keerde ik zelf terug naar de schoolbanken voor het schakelprogramma naar een master in de industriële wetenschappen. Ik kan je dus goed helpen bij wiskunde, fysica en chemie.

Bijles wiskunde met Bert
- Online
- Op locatie
Over Bert
Ik heb een grote passie voor leren en het doorgronden van nieuwe onderwerpen, een interesse die me oorspronkelijk richting de ingenieursopleiding heeft geleid. Daarnaast leg ik graag dingen uit en help ik anderen om complexe leerstof beter te begrijpen. Tijdens mijn studies stond ik dan ook vaak graag vooraan in de klas om presentaties te geven of medestudenten te ondersteunen. Een passie die ik graag doorgeef aan anderen.

- +3 jaar ervaring
Over Marijke
Ik geef graag les, liefst aan jongeren die een traject binnen de Examencommissie volgen of aan jongeren met een leerstoornis (zoals ASS), en ik heb hiervoor de nodige vrije tijd.
- Nieuw!
Bijles wiskunde met Renske
- Online
- Op locatie
Over Renske
Tijdens een bijles kun je je veel meer focussen op een leerling, hierdoor kun je vaak meer bereiken, hetgeen ook veel voldoening geeft.

- +8 jaar ervaring
Bijles Frans met Rico
- Online
Over Rico
Ik heb al meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven. Ik geef lessen Nederlands aan Frans- en Engelstaligen.