Bachelor Handelsingenieur
VUB
Tienen , België
Elsene , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Melodie
Ik ben een 21-jarige student Handelsingenieur aan de Vrije Universiteit Brussel (VUB). Tijdens mijn opleiding ben ik dagelijks bezig met economische, bedrijfskundige en analytische vakken. Ik ben iemand die graag structuur brengt in leerstof en niet snel opgeeft wanneer iets in het begin moeilijk lijkt. Ik hecht belang aan herhaling en het duidelijk begrijpen van de basis.
Motivatie
Ik geef graag bijles, omdat ik het leuk vind om anderen te helpen wanneer ze ergens mee vastlopen. Ik weet uit mijn eigen opleiding dat bepaalde leerstof in eerste instantie ingewikkeld kan lijken, maar vaak veel duidelijker wordt wanneer iemand ze op een rustige en begrijpelijke manier uitlegt.
Mijn aanpak
Ik begin bij het begin: waar ligt het probleem, wat maakt het moeilijk en hoe heeft de student het tot nu toe proberen aan te pakken? We gaan terug naar het begin en zullen de basis heruitleggen, we blijven herhalen wanneer we een stap verder nemen en kijken op het einde terug naar alle stappen. Zo is er een overzicht voor toekomstige momenten om naar terug te grijpen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Handelsingenieur aan VUB
Bijles voor deze vakken
- Accounting & finance
- Basisonderwijs
- Boekhouden
- Economie
- Engels
- Groepsles statistiek
- PowerPoint
- Statistiek
- Wiskunde
- Word
Meer bijlesgevers wiskunde

- +4 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Heidi
- Online
- Op locatie
Over Heidi
Nu mijn dochter zelf in het middelbaar zit, heeft de leerkrachtmicrobe terug wat harder gebeten.
Bijles geven werkt heel motiverend. Zowel voor jezelf als leerkracht als voor de leerling. Je ziet sneller vooruitgang en je kan ook sneller ingrijpen als er een probleem de kop op steekt.

- +1 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Paulien
- Online
- Op locatie
Over Paulien
In mijn opleiding heb ik al veel ervaring opgedaan in het lesgeven, maar naast lesgeven is een leerkracht nog veel meer. Ik bouw snel een band op met de leerlingen en merk dat dit voor hen ook zeer belangrijk is. Ook is het als stagiair belangrijk om veel administratieve zaken bij te houden en ook hierin slaag ik telkens. Het contact met de mede-stagiairs en mede-leerkrachten loopt altijd zeer vloeiend. Ik heb dan ook ervaring in verschillende sociale contexten. Zo heb ik vakantiejobs gedaan (horeca en bakker) en heb ik in de jeugdbeweging gezeten. Iedereen die mij kent zal bevestigen dat leerkracht op mijn lijf staat geschreven.

- +7 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Bea
- Online
- Op locatie
Over Bea
Als leerkracht wiskunde is wiskunde individueel uitleggen aan leerlingen niet alleen mijn beroep maar ook mijn hobby.

- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Lies
- Online
- Op locatie
Over Lies
Het voelt heel fijn als ik de leerling zie 'blinken', dat ze denken "yes, ik kan het!".

- +4 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Wannes
- Online
- Op locatie
Over Wannes
Ik ben gepassioneerd door onderwijs en het ondersteunen van leerlingen in hun leerproces. Als leerkracht geloof ik sterk dat elke leerling het potentieel heeft om te groeien, zolang hij of zij de juiste begeleiding krijgt.