Bijles biologie, elektronica of basisonderwijs met Michiel

    Leslocaties
    • Op locatie

    Bijles biologie, elektronica of basisonderwijs met Michiel
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Michiel

    Ik ben een gemotiveerde en opgewekte doctoraatsstudent die steeds wil bijleren. Ik behaalde altijd goede resultaten in mijn opleiding als chemisch ingenieur. Gedurende mijn opleiding probeerde ik ook steeds mijn medestudenten te helpen wanneer zij iets niet begrepen. Ik kreeg vaak de feedback dat ik complexe dingen op een juiste, maar ook eenvoudig begrijpbare manier kon uitleggen. Daarnaast haal ik veel voldoening uit het helpen ondersteunen van mensen en daarom ben ik ook betrokken bij de jeugdbeweging.

    Motivatie

    Bijles geven geeft veel voldoening wanneer mensen achteraf wel kunnen slagen voor een opleidingsonderdeel. Ik krijg dan toffe berichtjes, etc. Ik studeer ook graag en kennis delen vind ik erg leuk. Bijgevolg wil ik later professor worden, waarbij ik onderzoek en lesgeven kan combineren.

    Mijn aanpak

    Een goede voorbereiding is voor mij heel belangrijk: ik moet zelf de materie voldoende beheersen om het te kunnen uitleggen, dus enkele hoofdstukken herlezen en oefeningen maken, is essentieel. Meestal pols ik eerst en vooral naar hoe ver de kennis van de student reikt, waarna ik mij aanpas. Tijdens een uitleg verwacht ik interactie en stel ik korte vragen, bv. welke formule zou jij gebruiken, wat betekent dit symbool, ...

    Opleiding

    Diploma 1: Master in chemisch ingenieurs wetenschappen aan universiteit antwerpen

    Diploma 2: Bachelor in chemische ingenieurswetenschappen aan Universiteit Antwerpen

    Diploma 3: Derde graad Wetenschappen & wiskunde 8u aan Broederschool humaniora

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers biologie

      Bijles biologie, wiskunde of fysica met Tom

        Bijles biologie met Tom

        Al 3 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Dendermonde
        Online
        industrieel ingenieur biochemie
        Over Tom

        Ik geef graag les, en het één op één les geven (online) om iemand vooruit te helpen geeft me heel veel voldoening.

        Bijles biologie, wiskunde of chemie met Jonas
        • +3 jaar ervaring

        Bijles biologie met Jonas

        Al 5 studenten geholpen!

        • Online
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Gent
        Online
        doctor in de bio-ingenieurswetenschappen: chemie en bioprocestechnologie
        Over Jonas

        Ik geef graag bijles omdat ik voldoening haal uit het bijbrengen van kennis aan anderen. Zelf heb ik al 1,5 jaar ervaring met lesgeven in verschillende vakken, waarbij ik regelmatig individuele vragen beantwoord van zowel bachelor- als masterstudenten.

        Bijles economie, basisonderwijs of wiskunde met Katrien
        • Nieuw!

        Bijles economie met Katrien

        Al 1 student geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
        Online
        Biologie
        Over Katrien

        Veel studenten zijn zeer intelligent en/of hebben een bijzonder talent of interesse. Toch botsen ze op één of andere manier met het onderwijssysteem. Door eerdere ervaringen hebben ze faalangst, uitstelgedrag of zijn ze gedemotiveerd geworden.

        Sommige studenten volgen dan uiteindelijk les via volwassenenonderwijs of proberen hun middelbaar diploma te behalen via de centrale examencommissie. Of ze geven na enkele jaren universiteit er toch de brui aan. Wat zeer spijtig is.

        Als begeleider van studenten kan je hen terug motiveren, hen terug het bos door de bomen laten zien en hen aanmoedigen. Zo worden studenten terug geïnteresseerd en gemotiveerd. En het belangrijkste: zo kan de student fier zijn op het eindresultaat. En ik ben dan mee fier!

        Bijles wiskunde, biologie of chemie met Michiel
          Kruibeke
          Medische laboratoriumtechnieken
          Over Michiel

          Ik vind het algemeen wel fijn om mensen nieuwe dingen aan te leren, hulpvol zijn geeft me voldoening. Mijn medestudenten hebben me ook vaak het compliment gegeven dat ik bepaalde begrippen of technieken op een begrijpbare manier kan uitleggen/aanleren.

          Bijles fysica, chemie of biologie met Nelle
          • Nieuw!

          Bijles fysica met Nelle

          Al 2 studenten geholpen!

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Sint-Gillis-Waas
          Online
          Bio ingenieur
          Over Nelle

          Uit mijn jaren als leidster in de chiro is gebleken dat ik graag bezig ben met zowel het organiseren van activiteiten voor kinderen, als uitleg geven aan kinderen (6-18 jaar). Hier heb ik ook een passie voor bijles geven ontdekt, door bijvoorbeeld wiskundetesten te helpen voorbereiden tijdens de inleefweek voor de 16-17 jarigen. Samenwerken met leerlingen om uiteindelijk een goed begrip van de kennis (en hopelijk ook een mooi resultaat) te bereiken is voor mij het belangrijkste, al vind ik dat bijles ook altijd leuk kan zijn.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!