Bijles Zweeds, Nederlands of Nederlands NT2 met Dries

    Leslocaties
    • Op locatie

    Bijles Zweeds, Nederlands of Nederlands NT2 met Dries
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Dries

    Ik zit in mijn tweede bachelor taal- en letterkunde (Nederlands-Zweeds) en heb altijd al een interesse gehad in les geven.
    Ik geef nu al 3 jaar online Nederlands aan niet-moedertaalsprekers en ben een tijdje geleden ook (offline) muziekles beginnen geven.
    Ik heb verschillende "brevetten" behaald waaronder: animator in het jeugdwerk en jeugdadviseur. Ik ben ook enkele jaren monitor geweest bij kazou.

    Motivatie

    Mijn passie voor talen is groot en ik wil dan ook graag anderen helpen om die prachtige complexiteit te begrijpen. Want talen zijn nu eenmaal de bouwsteen van ... alles (dat denken taalkundigen toch alleszins). Mijn ervaringen met (bij)les geven zijn enkel positief. Ik vind het machtig om een manier te vinden die voor mij en mijn student goed werkt en het maakt me blij om te horen dat ze er baat bij hebben.

    Mijn aanpak

    Ik vind het belangrijk om eerst even duidelijk te maken hoe ik als bijlesgever het beste bijles kan geven. Visueel, auditief, pure gramaticaregels, etc. Niet elke aanpak werkt meteen. Ik vraag daarom geregeld of mijn studenten blij zijn met de gang van zaken en ik bied soms andere mogelijkheden/invalshoeken aan (als die nieuwe aanpak dan niet blijkt te werken, hebben we het op z'n minst toch eens geprobeerd).

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Taal- en letterkunde aan UGent

    Diploma 2: Derde graad Humane Wetenschappen aan GO! Atheneum Tienen

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers zweeds

      Bijles Zweeds, fysica of natuurwetenschappen met Bart
      • +1 jaar ervaring

      Bijles Zweeds met Bart

      10/10 (1 beoordeling)

      • Online
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Eeklo
      Online
      Fysica
      Over Bart

      Als jonge student had ik zelf moeite met bepaalde vakken op school. Het leerproces was toen vaak gericht op het letterlijk reproduceren van de gezien leerstof op een toets. Ik was een leerling die meer nood had aan kapstokken waaraan ik mijn leerstof kon ophangen, ik moest echt kunnen begrijpen waarmee ik bezig was. Dat is iets waar ik op inzet in mijn lespraktijk!

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!