Bachelor Electrical Engineering
TU Delft
Schoten , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Sam
Ik heb net mijn bacheloropleiding voor ingenieur aan de Technische Universiteit Delft (Nederland) afgerond en zoek tijdelijk tot eind April werk als bijles leraar. In Mei begin ik namelijk aan een opleiding tot piloot. Ik heb ervaring in lesgeven als zeilles leraar en als teaching assistant aan bachelor studenten Electrical Engineering.
Motivatie
Ik hou er van om kennis over te dragen. Door geduldig en enthousiast te zijn, gecombineerd met heldere uitleg, hoop ik anderen nieuwe kennis bij te brengen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Electrical Engineering aan TU Delft
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- HTML-CSS
- Toelatingsproef
- Engels
- Excel
- Fysica
- Informatica
- Microsoft Office
- Nederlands
- PowerPoint
- Programmeren
- Statistiek
- Techniek
- Windows
- Wiskunde
- Word
Meer bijlesgevers basisonderwijs
- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Katrien
- Online
- Op locatie
Over Katrien
Sommige kinderen missen een grondige basis waardoor ze in de klas al vaak de stempel krijgen van 'zwak' te zijn. Dit is vaak absoluut niet het geval, met een paar bijsturingen en vastzettingen in de basisleerstof zijn deze kinderen vaak enorm vlot vertrokken en maken ze enorme sprongen voorwaarts. Ik geloof in alle kinderen en alle kinderen verdienen een kans om te groeien en te schitteren.

Bijles basisonderwijs met Joyce
- Online
- Op locatie
Over Joyce
Graag help ik anderen met mijn kennis en pedagogische begeleiding!

Bijles basisonderwijs met Anne
- Online
- Op locatie
Over Anne
De afgelopen jaren ontdekte ik hoe fijn ik het vind mijn passie voor talen met anderen te delen. Ik haalde veel plezier uit studentenjobs als bijlesleerkracht en monitor op Franse kampen, waardoor ik ervoor koos een educatieve master te volgen. Daar leerde ik veel over didactische principes, maar kon ik ook veel ervaring opdoen tijdens de verschillende stages.
Ik heb erg veel zin om leerlingen te helpen bij de moeilijkheden die ze ondervinden bij het leren van een taal. Bovendien hoop ik hen te kunnen aantonen dat een taal leren ook enorm interessant en leuk kan zijn. Het opent namelijk deuren naar nieuwe culturen! :)

Bijles basisonderwijs met Laura
- Online
- Op locatie
Over Laura
Ik vind het leuk om kinderen te begeleiden in hun leren. Met geduld en enthousiasme geef ik uitleg. Het motiveert mij om hun vooruitgang te zien.

- +2 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Katrien
- Online
- Op locatie
Over Katrien
De ervaring die ik ondertussen met kinderen jongeren en jongvolwassenen heb, al dan niet met ADHD, dyslexie, enz., geven aan dat er echt nood is aan een toegewijde en geduldige aanpak in deze drukke en prestatiegerichte maatschappij. Het doet mij enorm plezier met die kinderen, jongeren en jongvolwassenen te mogen en kunnen omgaan, en vooral vooruitgang, meer zelfzekerheid, hen opener en rustiger te zien worden. Het feit dat de resultaten op school positief evolueren, het warme contact met zowel de leerlingen als de ouders, daar doe ik het voor. Heerlijk om deze variatie aan mensjes te kunnen en mogen bijstaan en ondersteunen op maat. Bij issues, ik sta er, ik ben er en dat weten ze.