• +1 jaar ervaring

Bijles Engels, Frans of studiebegeleiding met Sarah

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles Engels, Frans of studiebegeleiding met Sarah
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Sarah

Met een bachelordiploma in Economisch Management en jarenlange ervaring in administratie, organisatie en begeleiding, beschik ik over een sterke basis om leerlingen uit het lager en middelbaar onderwijs te ondersteunen. Ik hecht veel belang aan structuur, duidelijkheid en motivatie. In mijn aanpak staat het tempo en de leefwereld van de leerling centraal. Ik heb ook ervaring met het begeleiden van jongeren met specifieke onderwijsnoden. Mijn doel is om leerstof begrijpelijk te maken en het zelfvertrouwen van elke leerling te versterken via individuele ondersteuning op maat.

Motivatie

Mijn motivatie om bijles te geven komt voort uit mijn jarenlange ervaring in het begeleiden van mensen, zowel in een professionele context als in een onderwijssituatie. Ik heb gedurende twee jaar thuisonderwijs gegeven aan een jongere met ASS, wat mij diepgaand inzicht gaf in het belang van individuele ondersteuning en geduldige begeleiding. Met een bachelordiploma in Economisch Management, opleidingen in e-marketing en business process consulting, en mijn lopende opleiding tot data-analist, beschik ik over een brede inhoudelijke basis. Mijn professionele loopbaan toont aan dat ik gestructureerd, communicatief en doelgericht werk. Ik wil mijn kennis en ervaring nu inzetten om leerlingen te helpen groeien en hun zelfvertrouwen te versterken. Vooral jongeren in het lager en middelbaar onderwijs wil ik ondersteunen in hun ontwikkeling op maat.

Mijn aanpak

Mijn aanpak vertrekt vanuit rust, structuur en individuele afstemming. Ik neem de tijd om te begrijpen waar de leerling vastloopt, en pas mijn begeleiding daarop aan. Door mijn ervaring met thuisonderwijs aan een jongere met ASS ben ik vertrouwd met het belang van voorspelbaarheid, duidelijke communicatie en herhaling op maat. Ik werk oplossingsgericht, met aandacht voor zelfvertrouwen en motivatie. Waar nodig combineer ik uitleg met praktische oefeningen en tools die aansluiten bij het niveau van de leerling. Ik streef ernaar om elke leerling succeservaringen te laten opdoen, zodat leren weer als haalbaar en positief wordt ervaren.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor E-Marketing aan Centrum voor Afstandsonderwijs

Diploma 2: Bachelor Economisch Management aan AP Hogeschool

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers engels

    Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Griet
    • +2 jaar ervaring

    Bijles thesis-scriptiebegeleiding met Griet

    9,9/10 (3 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Herent
    Online
    Westerse Literatuur
    Over Griet

    Ik heb al vaker mensen in mijn omgeving met taal geholpen. Het is een ware passie geworden!

    Bijles Engels, Nederlands of basisonderwijs met Jordy
    • +4 jaar ervaring

    Bijles Engels met Jordy

    9,2/10 (6 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Meerbeek
    Online
    Vertalen: Nederlands, Engels en Russisch
    Over Jordy

    Ik geef graag bijles, omdat ik graag nieuwe mensen leer kennen, mijn kennis graag doorgeef en andere mensen heel graag help. De ervaringen bij het bijles geven zijn steeds positief geweest voor mij.

    Bijles Engels, basisonderwijs of Frans met Gwenaëlle

      Bijles Engels met Gwenaëlle

      10/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Hasselt
      Online
      Educatieve Engels-geschiedenis
      Over Gwenaëlle

      Als leerkracht en bijlesgever wil ik vooral inzetten op zelfvertrouwen en positiviteit. Iets bijleren is belangrijk, je goed voelen en zelfvertrouwen hebben tijdens het leren zijn dat nog meer. Want slechts met een positief welbevinden kan je tot leren komen.

      Bijles Engels, studiebegeleiding of aardrijkskunde met Karen
      • +3 jaar ervaring

      Bijles Engels met Karen

      9,4/10 (4 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Zonhoven
      Online
      Educational Needs
      Over Karen

      Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van jongeren en anderen in hun leerproces. Het geeft me energie wanneer ik merk dat ze vooruitgang boeken en nieuwe inzichten verwerven. Doorheen de jaren heb ik ook regelmatig kinderen van vrienden en kennissen geholpen bij hun studies.

      Bijles Engels, andere talen of Nederlands met Thomas
      • +2 jaar ervaring

      Bijles Engels met Thomas

      10/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Kortrijk
      Online
      In de Bedrijfscommunicatie
      Over Thomas

      Ik merk dat jonge mensen meer last ondervinden met begrijpend lezen en taal. Ik heb een sterke achtergrond in talen (Latijn-Moderne talen, Japans, Engels en Nederlands) en een hart voor literatuur. Op professioneel vlak leg ik de lat erg hoog, maar daardoor denk ik dat ik veel ervaring en kennis heb opgebouwd die ik aan de leerlingen kan doorgeven !

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!