Professioneel / Volwassen ICT & Administratie
CVO Antwerpen
Stabroek , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Toni
De meest recente opleiding die ik heb gevolgd is ICT & administratie. Ik heb ook opleidingen gevolgd zoals STW, Verzorging, Jeugd & gehandicapten zorg.
Ik heb al vaak stage gedaan op plekken waar kinderen en jongeren zijn. Ik heb ook vrijwilligerswerk gedaan als zorgjuf op basisschool De Rekke.
Moest ik een vak moeten kiezen waar ik echt in uitblink dan is het toch wel Engels, dit kon ik altijd al heel goed.
Motivatie
Ik wil graag bijles geven, niet alleen omdat ik het leuk vind om met kinderen en jongeren te werken, maar ook omdat ik vind dat kinderen/jongeren de begeleiding moeten krijgen die ze nodig hebben, een 1 op 1 meeting, waar de volle aandacht op hun gericht is en ze in alle rust kunnen beter worden in hun vak/vakken. Niet elke school biedt even goede begeleiding aan en het is ook altijd goed dat je extra kansen krijgt om bij te leren buiten de schoolomgeving zelf
Mijn aanpak
Ik ben sociaal aangelegd, geduldig en een luisterend oor.
Opleiding
Diploma 1: Professioneel / Volwassen ICT & Administratie aan CVO Antwerpen
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Huiswerkbegeleiding
- Studiebegeleiding
- Engels
- Informatica
- Nederlands
- Excel
- Microsoft Office
- PowerPoint
- Word
Meer bijlesgevers huiswerkbegeleiding
- +2 jaar ervaring
Bijles huiswerkbegeleiding met Melissa
- Online
- Op locatie
Over Melissa
Mijn persoonlijke motivatie komt uit het verschil maken voor jongeren die succes (goede punten of een attitudeverbetering) willen bereiken doordat we samen hun obstakels uit de weg werken.
Ik wil mijn steentje bijdragen om jongeren en hun toekomst te helpen vormen. Ik vind het fantastisch om verder te gaan op de (eerste) ervaring moeilijkheden te overkomen met een lach, doorzettingsvermogen en de juiste ondersteuning.

- +1 jaar ervaring
Bijles huiswerkbegeleiding met Emilie
- Online
- Op locatie
Over Emilie
Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van jongeren en studenten in hun leerproces. Taal leren is vaak een uitdaging, maar ik vind het fijn om samen te zoeken naar manieren die het begrijpelijk en zelfs plezierig maken. Mijn doel is om leerlingen zelfvertrouwen te geven in hun vaardigheden en hen te laten ervaren dat vooruitgang mogelijk is met de juiste ondersteuning.

- +2 jaar ervaring
Bijles huiswerkbegeleiding met Maja
- Online
- Op locatie
Over Maja
Soms heb je een beetje ondersteuning nodig om de klik naar begrijpen te maken. Hierbij wil je niet beoordeeld worden maar liever begrepen. Ik vind het belangrijk dat je op jouw eigen tempo de leerstof kan overlopen samen met mij.

- +1 jaar ervaring
Bijles huiswerkbegeleiding met Arno
- Op locatie
Over Arno
Kennis delen is voor mij belangrijk. Ik zie graag mijn leerlingen, ongeacht de doelgroep, hun kennis vergroten en hun blik verruimen. De kleine overwinningen, het vertrouwen dat de leerling in zijn of haar eigen vaardigheden geeft mij als leerkracht voldoening.

- Nieuw!
Bijles studiebegeleiding met Hanne
- Online
- Op locatie
Over Hanne
Leren betekent voor iedereen iets anders, en daarbij wil ik graag helpen. Iedereen leert en studeert op zijn of haar eigen manier. Ik wil hierbij graag ondersteunen door een methode te vinden die past bij ieders noden en interesses.